Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Programtervező informatikus...

Programtervező informatikus szakon valóban a matek az ami nehéz (SZTE)? Vagy azért az informatikai része se egy sétagalopp?

Figyelt kérdés

És mennyire részletesen kell tudni ott a matekot?Mert én voltam másfél évet matek bsc-n,de kicsit már sok volt nekem,hogy ott minden egyes állítást,tételt tudni kellett bizonyítani is.

Pl némely vizsga abból állt,hogy volt 50-60 tétel,aztán szóbeli vizsgán el kellett mondani a tételt,meg bizonyítani


Alapból nincs gondom a matekkal,talán ez is az a tárgy amit leginkább tanulnék


2015. nov. 23. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

itt is kb ugyanaz

ha matek bsc-n kibuktal akkor a pti sem neked valo

2015. nov. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

PTI-n is tételekből kell vizsgázni a matekos tárgyakból. A tételekhez meg tartozik bizonyítás, így azt is kérik. (Mondjuk van néhány olyan tétel, aminek nem kérik a bizonyítását, de ott meg akkor valami más nehezítés van.)

Szerintem a PTI 80-90%-ban felér egy matek BSc-vel + még némileg programozni is megtanítanak.

2015. nov. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

"még némileg programozni is megtanítanak."


Egyáltalán nem tanítanak meg programozni. Azt otthon kell saját magadtól. Ők csak irányvonalakat és alapokat tanítanak.

2015. nov. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!