Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az informatikus férfiakat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az informatikus férfiakat, akik a legtöbbet a karierrjükkel foglalkoznak, valóban nehéz meghóditani?

Figyelt kérdés

2014. szept. 8. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Fordított nap van?
2014. szept. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
micsoda? xd en akar hivhatom ilyennek is magam, es engem nem nehez. de nekem nehez ilyen elettel csajozni :DD
2014. szept. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt olvastam valahol, hogy nagyon nehéz. Bár nincs tapasztalatom ilyen téren
2014. szept. 8. 20:20
 4/10 Költőnő? ***** válasza:
Nem nehéz xd
2014. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Nekem az a tapasztalatom, hogy ugy dolgoznak, hogy ha raallnak egy munkara akkor nem birjak abbahagyni, tehat ejszaka nem alszanak dolgoznak meg el nem faradnak es akkor csak alszanak. Minden ele helyezik a munkajukat, tobb evig eltem egy programozo fiuval es minden jo lett volna, de volt hogy napokig hozzam se szolt mert dolgozott.. en meg kikeszultem ettol es a vegen otthagytam.
2014. szept. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5. válaszoló, miket csinált olyan sok napig? Hány éves? És miért nem mondtad meg neki azt, hogy mit gondolsz?
2014. szept. 8. 20:36
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is fejlesztő vagyok. Szerintem ez az egész általánosítás, és hülyeség.

Nem vagyunk egyformák, ahogy nem igénytelen bunkó minden kűműves, vagy teherautó sofőr, és ahogy nem meleg minden műkörmös, fodrász, kozmetikus stb. férfi sem, vagy ahogy nem flúgos minden fizikus vagy matematikus sem.


Én speciel sosem helyezem a munkámat a magánéletem, párkapcsolatom elé! Ha a barátnőm vár az ágyban vagy csak romantikus hangulata van, akkor Ő az első, és nincs az, hogy belemerültem a munkába és ne szóljon hozzám stb.

+ igyekszem nem hazahordani a munkámat, igyekszem munkaidőt tartani és nem belekeverni a szabadidőmbe.

Nem mondom, hogy mindig tökéletesen tartható ez, de hogy felboruljon a munkám miatt a párkapcsolatom, az elképzelhetetlen. Ez a szakmám, ez a hivatásom, szeretem csinálni, de ha úgy kellene dolgoznom, hogy ez akadályozná a magánéletemet, és olyan helyzetet teremtene, hogy a párom ennek hátrányát szenvedje, akkor keresnék más megélhetést! Nem a munkáért élek, és nem azért élek, hogy dolgozzak, hanem azért dolgozom, hogy legyen megélhetésem, semmi másért, az csak hab a tortán, hogy olyasmit csinálhatok, amitől nem vagyok rosszul, hanem érdekel is és leköt stb.


Minden esetre fejlesztőként, programozóként, kikérem magamnak személyesen és a kollégáim nevében is, hogy így általánosítsanak rólam/rólunk!


Ez aljas rágalom, és baromság!!!

2014. szept. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én 7 évig csak a tanulással és játékkal foglalkoztam szinte...mondhatni megalapoztam a jövőm, a tudásom...de most van barátnőm és a munkám elé helyezem...2 munkám van de egyik sem fontosabb nála...mondjuk nekem nem a munkám az életem...de pl a főnökeim akik még hétvégén is a benti munkát csinálják sokszor, meg túlóráznak, ők is ha hívják a feleségük felveszik...nem a munkába temetkeznek és kizárják a külvilágot...én még fiatal vagyok, de ők már elég idősek, több éves házassággal, 1-2 gyerekkel...szóval nem tudom honnan jött ez a felvetés...mert akiket ismerek egyedül álló infósokat ők meg inkább buliznak, csajoznak...ők sem csak kockulnak...de ha kell akkor lenyomnak 2 napot egy huzamban munkában/suliban...
2014. szept. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6-os sajat vallalkozasban vallalt be munkakat es azokat csinalta, amikor osszejottem vele egyetemre jart, de azt mondta most fontos hogy kialakitsa a munkajat kezdokent.

Tehat elvitt o egy buliba meg ha meguntam ertem jott, de velem nem jott el, nyaralni is egyedul mentem, mert o dolgozott, engem a munkaja moge helyezett, biztos csak egyedi eset. En csak a sajat tapasztalatomat irtam le en igy jartam.

2014. szept. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Változó,én például nem is akarok soha komoly párkapcsolatot,csak ,,friend with benefits".

Nálam a karrier és az edzés minden előtt van,egy lány 20. a sorban.

Csak sajnos sok nő párkapcsolatot akar én meg nem,és nehezen találok szexpartnert aki elfogadja,hogy hétvégén találkozzunk csak,plusz,hogy több másik nőt is akarok.


De ez én vagyok,hogy elutasítom a párkapcsolatot.

2014. okt. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!