Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Verset kell tanulni ami...

Verset kell tanulni ami holnapra kéne. Én azonban picit elkéstem vele. Meg lehet-e úgy tanulni úgy a verset, hogy éjszaka alvás közben folyamatosan ezt hallgatom?

Figyelt kérdés

2015. dec. 1. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem több esélyed lesz úgy, ha iszol két kávét, nem alszol, megtanulod, és holnap az álmosságtól szédelegve elmondod.


Amúgy verset tanulni általában nem nehéz. 50 versszakot még éjfélig is van esélyed megtanulni.

2015. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oke köszi
2015. dec. 1. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy melyik vers. Egyébként érdemes úgy verset tanulni, hogy ha esetleg valaki szavalja Youtube-on (mondjuk egy színész, aki azért valahogy mondja is), azt hallgatod, és közben olvasod a szöveget.
2015. dec. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat felmondtam 5-ös lett

amúgy a Szózatot kellett felmondani és végül felkeltem 5-kor és megtanultam

2015. dec. 2. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!