Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti óránként hány oldalt...

Ti óránként hány oldalt tudtok megtanulni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 16. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez borzasztóan relatív.

Milyen tárgy? Bioszból elég volt egyszer elolvasnom, törit? Egy oldalra sem volt elég egy óra.

Mennyire vagyok fáradt? Milyen napszak van? Én éjjel tudok tanulni, zene mellett ráadásul.

Milyen formában kell majd számot adni róla? Másképp tanulok tesztre, mint kifejtős zárthelyire vagy szóbelire. :)


Szóval, attól függ :)

2015. dec. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2db A4-est, ha csak arra koncentrálok és figyeltem órán.
2015. dec. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mindig maximum két órát tudtam tanulni, ebből az első volt effektív. Így összesen körülbelül olyan történelemből egy óra alatt ment 2-3 oldal. Jaja, így körül. Aztán ennyi. Utána a következő órában csak szenvedés és inkább mélyítése az első órának. Most meg már egy óra alatt egy mondatot tudok csak megtanulni. :/
2015. dec. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát, általában óránként olyan 50-100 dia, vagy kb 30 oldal A4-es

de persze ez csak az olvasás

akkora adatmennyiségeket kéne megtanulni, hogy inkább csak elolvasom 1 vagy 2-szer, aztán ami megmarad belőle, általában elegendő szokott lenni

2015. dec. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyílván erősen tárgyfüggő.

Egyszerűbb szövegekből 100-150 oldalt meg lehet tanulni óránként.

Viszont nehezebb stílusú, erősen egymásra épülő fejezetekből álló témakört, amit érteni is kell, nemcsak elolvasni, már sokkal nehezebb. Akár oldalanként is szükséges ilyenkor 1 óra.

2015. dec. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!