Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gáz, ha egyetemen az első...

Gáz, ha egyetemen az első félévet sok 2el zárom?

Figyelt kérdés
2015. dec. 18. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Gáz hogy az egyetemen vagy és ilyen kérdést teszel fel!
2015. dec. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól függ milyen szak, és mi a terved egyetem után?
2015. dec. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én örülök neki ha mindenem meglesz!

persze lettek már 3-4eseim is félévi jegyként, de van tantárgy aminél imádkozok a kettesért. szerintem ezzel nem vagyok egyedül:D

bár van egy kémia vizsga amiből az ötösért hajtok, nagyon büszke lennék magamra ha sikerülne.

de pl matekból tényleg örülnék a kettesnek.

szerintem ez már egyetemen annyira nem gáz. nyilván ne csússz az átlag közelébe ahonnan átraknak fizetősre/vagy kirúgnak, nem tudom pontosan.

de ha megvannak a kreditek meg azért van kettesen kívül más jegyed is,szerintem nem olyan gáz

2015. dec. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, melyik iskolában és melyik szakon.

Mivel, ha olyan szakon vagy 2-es, ami egyébként könnyen elvégezhető, de lusta voltál tanulni, akkor igen gáz.

De ha olyan szakon és suliban vagy, ami nagyon nehéz, és kb az átlag is kb. a 2-es szint, mert olyan nehéz átmenni a vizsgákon, akkor nem gáz.

2015. dec. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Kettesnél nincs jobb, csak szebb"

Melyik egyetem? Milyen szak? pl nálunk tavaly 2.01től már ösztöndíj volt.

a lényeg, hogy legyen meg neked már talán a 36 kredit év végéig :) bár azért az ösztöndíj sem rossz :D

2015. dec. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!