Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Rettentően...

Mit csináljak? Rettentően nagy hülyeséget írtam a dolgozatomba!

Figyelt kérdés
Elég kellemetlenül érzem magam mivel egy borzasztó nagy baklövést követtem el. Német órán dolgozatot írtunk és németül kellett fogalmazást írni megadott országokról. Először Kínáról kellett írni,ami ugye Ázsiában van. Ezzel nem is lenne semmi gond, de a következő ország London, és figyelmetlenségből oda is azt írtam hogy Ázsiában van. Kérlek titeket ne nézzetek hülyének természetesen tisztában vagyok vele mekkora hülyeséget írtam, ezért is született meg a kérdésem. Bár nem biztos hogy Ázsiát írtam, de úgy emlékszem. Annyira szégyellem magam! Azóta is elégikus hangulatom van, legszívesebben elásnám magam, főleg mivel a tanár eddig is elég imbecilis egyénnek nézett. Most meg aztán végképp. Mit tegyek hogy ne legyek a szemében teljesen hülye? Nem hiszem hogy elhinné hogy figyelmetlen voltam.
2015. dec. 21. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Aláhúzza majd valószínűleg, hogy a feltevésed hibás, de pontot nem von le érte. Mindenkivel megesik a figyelmetlenség, ahogy az is, hogy Londont országnak titulálják.
2015. dec. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
*Anglia Nem hiszem el :D
2015. dec. 21. 15:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmi probléma.

Nem földrajz dolgozat volt, hanem német dolgozat.

A tanár jót fog vigyorogni rajtad, és még sütibbnek tart, mint eddig. Ha amúgy németből jó vagy, ez téged ne érdekeljen!

2015. dec. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát németből jó vagyok,és valószínű pontot nem von le érte, de ennyire kellemetlen helyzetben most ez érdekelni legkevésbé :D A dolgozat jól sikerült, de ekkora szégyent sosem fogok tudni lemosni magamról. Még szerencse hogy már csak ebben az évben tanít.
2015. dec. 21. 15:33
 5/6 A kérdező kommentje:
*érdekel
2015. dec. 21. 15:33
 6/6 anonim válasza:
Kicsit OFF, de hasonlóan jól sikerült az egyik dolgozatom nekem is múltkor. Én egyetemre járok, finn minort vettem föl. Aztán finn ZH-ban volt valamilyen fordítási feladat, amiben az volt a mondat, hogy "nyáron elmegyek a családommal nyaralni". Ez finnül "kesällä menen lomalle minun perheen kanssa". Ebből a perhe jelenti a családot. Na most a finnben van egy nagyon hasonló szó, a perse, aminek a jelentésének utánanézhetsz, és innentől össze is tudod rakni, hogy mit sikerült leírnom... :D
2015. dec. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!