Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetek-e így gyógytornász?

Lehetek-e így gyógytornász?

Figyelt kérdés
Lehet-e valaki gyógytornász vagy orvos úgy, hogy nem biológia szakon tanul? Vagy úgy nehezebb letenni a biológia emelt szintű érettségit és a kémia/fizika emelt szintű érettségit?

2015. nov. 14. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Akármi lehetsz, ha otthon leülsz és benyalod az egészet. Nem a faktokon tanítják a tutit. Tanár sem kell, ha van hozzá feneked, és megtanulod. Mind a két emelt kőkemény. Nagy elszántság, iszonyat sok idő, még annál is több ismétlés, ismétlés, szorgalom. És igen, sikerülhet.
2015. nov. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Matek/kémia faktos voltam, mert még dilemmáztam az orvosi, vegyészet, gyógyszerészet között, mikor faktot kellett választani, aztán úgy voltam vele, hogy a biológiának neki lehet feküdni önszorgalomból is. Elsőre felvettek az orvosira, mára már el is végeztem azt. Az emelt szintű érettségi letétele tényleg könnyebb, ha van segítség, ilyen szakon vagy pl. De annak idején a kémiával, fizikával több pontot vesztettek az emberek.

De meg lehet oldani anélkül is! :)

2015. nov. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!