Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jó tanulási módszerek?

Jó tanulási módszerek?

Figyelt kérdés

Igazából reálbeállítottságú vagyok, tehát azok a tantárgyak mennek + az angol, viszont a töri+magyarral nagyon nem vagyok jóban :( valahogy nem érdekel és így elég nehéz rászednem magam, hogy ezeket megtanuljam :(

Ti hogy tanuljátok a magyart és a törit? Van valami jó módszer rá?


Köszönöm a válaszokat! :)



2015. dec. 31. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Cornell- módszer.

[link]

2015. dec. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

En is real beallitottsagu vagyok.

Torire egyszeruen nem tanulok magyarra puskat irok :-D

Na jo am nem.

Magyarhoz eleg sok jegyzetet szoktunk irni konyvbe es fuzetbe is. Doga elott ezeket olvasgatom felvaltva es nagyabol megragad az agyamban. Meg figyelek oran es akkor is jegyzetelek amikor nem kotelezo.

Torin pedig en nem tudom megtanulni az evszamokat. Ezert inkabb ha meselosebb resz van akkor azt szinten sokaig olvasgatom. Utana onkent szoktam jelentkezni felelni mert ha van eleg jegyem a tanar nem piszkal. Tz-nel pedig egy lapra kijegyzetelem az osszes lecke lenyeget cimszavakban. Eloszor a jegyzetbol mondom el aztan magamtol....

Remelem tudtam segiteni :-)

14/L

2015. dec. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2015. dec. 31. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!