Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ma adom le a jelentkezést...

Ma adom le a jelentkezést egyetemre. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Ma adom le a jelentkezést e-felvételin,de nagyon félek hogy elcseszek valamit.. Mi a menete ennek az egész jelentkezésnek? Tudom...oldalon minden fent van,amit én el is olvastam de még mindig nem tiszta nekem.. Annyi mindent kell csinálni.. ide csatolni oda csatolni, ügyfélkapu,befizetés megjelölés..stb stb... Segitsetek kérlek szépen..:(

4 helyet szeretnék megjelölni

Széchenyi István Egyetem - Igazságügyi igazgatási szak

Széchenyi István Egyetem - Ápolás

Széchenyi István Egyetem - Tanitó

Elte - Ovodapedagógia


Ebben a sorrendben szeretném

Segitsetek légyszi...


2016. jan. 2. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Találd már fel magad. Minden le van írva a felvin.
2016. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez egy nangyon hasznos válasz volt.. ;)
2016. jan. 3. 12:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs, de tavaly jelentkeztem felvin keresztül és nem jelentett egy icipici gondot sem. Így hogy akarsz az egyetemen boldogulni, ha ezt sem tudod magad elintézni?

Nem bántásként, de így ott bajba leszel, ha még ez sem megy.

2016. jan. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyit nem tudsz megcsinálni a súgó segítségével, akkor maradj otthon szerintem még egy évet.
2016. febr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!