Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érden a Budiás Autósiskolában...

Érden a Budiás Autósiskolában melyik oktatót válasszam?

Figyelt kérdés
Nagyon sok türelem kell hozzám. :)

2016. jan. 4. 11:17
 1/2 anonim válasza:

Szia!


[link]


Költözés miatt váltanom kellett autós iskolát.

Nagyon kedves, TÜRELMES! Laza, nem kért pénzt, a vizsgáztatót sem kellett lefizetnem, elterelte a figyelmét, folyton beszéltette :D

Elsőre átmentem. Ez nem tudom mennyit számít, nekem sokat :D

2016. jan. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

[link]

Én őt ajánlom! Nagyon nagyon türelmes, nyugodt oktató. A fiaim is nála tanultak meg vezetni. Aki nekünk ajánlotta őt egy ismerős hölgy, akinek 5xre sikerült levizsgáznia nála. Képes volt Bp-ről kijárni Érdre. Az előző oktatói idegbeteg, türelmetlen férfiak voltak. Ruzsák úrnál vett pár órát és eredményesen levizsgázott. Semmi jatt nem volt az óra- ill. a vizsgadíjon kívül! Ő is kiváló oktató, ajánlom!

2016. jan. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!