Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam, ha totál...

Melyiket válasszam, ha totál tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés
Orvos akarok lenni,amióta az eszemet tudom,de időközben sokminden megváltozott és rájöttem mekkora foskupac az élet.Félek,hogy nem nekem való-bár az emberek többsége szerint erős vagyok- kiborít minden,ha nincs meg a motivációm leszrom az egészet. Igaz bírom a csapásokat maximum kicsit hat meg ha valaki ordibál velem vagy ha nehéz dolgok történnek. Persze ezt saját magam alakítottam nagyon is érzékeny vagyok. Gondolkoztam még a pszichológián,gyógyszerészeten,fogorvosin is. Szeretnék olyan munkát,ahol kiteljesedhetek,büszke lehetek magamra és megütöm a normál fizetés szintjét( értsd havi nettó 250ezer ft) Most elkezdtem valamit totál mindegy,hogy mit de sorra írok karó vizsgákat,mert nem motivál. Hogyan döntsek? Mindig van valami kifogás? Vagy az zavar,hogy túl nehéz,túl könnyű,nem lehet vele keresni meg satöbbi. Hogy találjam meg az utamat?
2015. okt. 10. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Pszichológiát én is javaslom, de nem azért, hogy oda menj, hanem azért, hogy beszélgess el egy pszichológussal! Sokat tudna segíteni, hogy megtaláld önmagad. (Megjegyzem, segítőnek ne menj el, amíg ennyire szét vagy esve!)

Olyat nem érdemes csinálni, ami nem érdekel. Idő és pénzpocsékolás. Ahhoz viszont, hogy tudd, mi az, ami neked való, tudnod kéne, ki is vagy valójában! Ezen dolgozz!


N32

2015. okt. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!