Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen tanulási módszerek vannak?

Milyen tanulási módszerek vannak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy alapsulis 9.-es vagyok (szlovákiában az alapsuli 9 évből áll), és mivel elég szigorú és erős iskolába járok sokat kell tanulni. Nem ez a probléma eddig kitűnő voltam, de ez az utolsó éven megduplázódott, nagyrészben a monitor miatt. Eddig mindig bevált mikor bemagoltam mindent de most, hogy 4 évnyi tananyahot számon kérnek már nem tűnik olyan jó döntésnek. Szóval tippeket szeretnék , hogy nektek mi vált be. Ti hogyan tanultok?

2016. jan. 6. 09:30
 1/1 anonim válasza:
Nem kellet volna magolni mert akkor nincs is értelme a sulinak,de akkor szedd össze magad és tanulj!
2016. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!