Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jövőhéten írom meg a központi...

Jövőhéten írom meg a központi matek felvételit. Valami tanács?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem vagyok jó a reál tantárgyakból, és eszméletlenül izgulok.

2016. jan. 9. 18:03
1 2
 11/17 anonim válasza:
Na hogy sikerult ?:)
2016. jan. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
borzalmasan, semmit nem tudtam
2016. jan. 16. 17:37
 13/17 anonim ***** válasza:
A legtöbben ugyanígy vannak, ne aggódj. Itt vagyok példának én. Minden eddigi próbánál pocsékabb lett. Sztem nagyon nehéz volt, valszeg nem lesz túl magas az országos átlag sem.
2016. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Nyugodjatok meg ,tavaly en is nagyon elrontottam altalanosban negyes otos tanulo voltam 50 pont lett az irasbelim szobelin ossze vissza beszeltem es megis felvettek egy eleg eros kozgaz suliba. :) elozo kerdezo
2016. jan. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az a vicc, hogy 35 pontosokra írtam meg itthon az előző év matek felvételi lapokat, de ezt.. :D Örülök ha 15 pontos lesz. Csak gratulálni tudok azoknak, akik összeállították ezt a.. :)
2016. jan. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nektek is a magyar nagyon nehéz volt? Én itthon marha jókat írtam de ott nem ment a matek. De a magyar könnyű volt.
2016. jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Véleményem szerint borzalmasan nehéz volt.

Fix hogy 20 pont alatt lesz.


Hát, lőttek a nagy terveimnek, az biztos..

2016. jan. 18. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!