Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskolában vagyok 0. -os....

Középiskolában vagyok 0. -os. Volt egy balhénk és végül is nem rugtak ki de az osztályfőnök mindenáron elakart küldeni hát hazasétáltam. Ha most erre a két hónapban nem járnék iskolába de jövőre újra járnék akkor megbüntetnének?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok (nyár első napján töltöm a 16-ot)
2010. márc. 26. 14:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha most erre a két hónapban bocsi ezért útközben átfogalmaztam :)
2010. márc. 26. 14:04
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Pénzbüntetést biztos nem kapnál vagy nem kapnának a szüleid.De vhogy mégiscsak néhány órára bekellene járnod,hogy ne legyen annyi igazolatlanod.Jut eszembe-ha túl sok az igazolatlan óra,akkor akár ki is csaphatnak,vagy mondjuk újrajárhatnád az egész évet.De ha tudsz igazoltatni néhány hetet az orvosoddal így közbe-közbe,akkor az úgy jó lenne,végülis akkor se kéne sokat járnod,nem?Végülis azt csinálsz,amit akarsz,de viseld a következményét.
2010. márc. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

18 éves korodig tanköteles vagy. Ha kigyűlik a 30 igazolatlan órád, a tanár értesíti a jegyzőt, aki büntetést szab ki(pénzben) rátok.

Nem vagyok benne biztos, de azt hiszem, még a gyámügyet is értesítik, de mondom, ez nem biztos. Az viszont igen hogy megbüntetnek!!!

Úgyhogy jobb ha bemész. Egy kis tanulás sosem árt, még ha ezt most másként látod is.

20/L

2010. márc. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem a tanulással van a probléma... Vagy nem járok még két hónapig vagy átjelentkezek ez a két verzió van.. Akkor inkább jelentkezzek át, ugye?
2010. márc. 26. 14:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel tanköteles vagy, nem teheted meg, hogy most 2 hónapig nem mész be. Te se szeretnéd, hogy meghurcolják a szüleidet, vagy igen?

Bírd ki ezt a kis időt, aztán majd átjelentkezel máshova. 2 hónappal év vége előtt tuti nem lesz olyan suli, amelyik átvesz. Max. jövőre.

2010. márc. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
67%
Nem lesz nagy bajod csak a jegyzőt értesítik és kimennek a családsegítők.kb ennyi.
2010. márc. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom a 0. az nyelvi és infó előkészítő. És utána jön az 9. vagyis nem maradtál le semmiről. Ha nem jösz ki a tanárral, beszéld meg a szüleiddel, hogy másik sulit keresel, ahová szeptembertől jársz. Biztosan megértik, de nem tolj ki velük, bírd ki ezt a 2 hónapot, mert nem kis összegről van szó, ha büntetnek.

14:18-as

2010. márc. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen angol és infó.

A szüleimet nem akarom büntetéssel terhelni, meg nem is ez a cél :)

De alapítványi iskolába szerintem átvesznek, mert volt osztálytársam alapítványiba jár és mondta hogy most jött hozzájuk egy lány aki nyekes volt. Náluk nincs nyek és most úgy jár oda az a lány hogy ezt az évet lejárja és ugye most 0.-os volt szóval 9.-es ott és jövőre is az lesz.

2010. márc. 26. 17:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez is egy megoldás, de a szüleiddel mindenképpen beszéld meg. És ne lógj, mert ők szívják meg a büntetéssel.

Szal csak okosan, nem hiszem, hogy hülye gyerek lennél.

Sok sikert!!!

2010. márc. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!