Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Utolso evem de mar nem birom....

Utolso evem de mar nem birom. Levagyok faradva teljesen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mar 5 eve jarok ide es most igy uj ev van es megint vissza kellett menni suliba ugy erzem nem birom. Minden nap doga, magyarhol minden heten minimum 2, toribol esszek, angolbol tetelfeleles.. ajj annyira nem birom.. Haza jovok sulibol es elnyom az alom minden nap. Nem is a tanulassal van baj igazabol szerintem marmint nem azzal hogy tanulni kell mert azt birnam.. csak a legkor meg a suli mega monotonitas....

Itt allok egyetem elott amit mindennel jobban szeretnek..nagyon nagyon nagyon... de nem latom mar ennek a kozepiskolanak a veget..

Miert van ez? Mindenki igy erez utolso evben?

Amugy 4-es tanulo vagyok tehat azert nem hagyom el magam. De nehez igy ez 5 ev utan..


2016. jan. 12. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
az egyetem nagyobb szopás, csak mondom
2016. jan. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dolgozni meg még nagyobb szopás.
2016. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az 50 év munka meg még nagyobb. :D

Én már felénél járok, és unom.

2016. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Csak mondom hogy tudom.

Gondoltam hogy ez lesz az elso valasz...

De az ott mar egeszen mas kozeg, ott azt tanulom ami erdekel amit szeretek ami tetszik, ott sajat magam osztom be az idom RESZBEN. Ott az mas vilagm. Itt meg olyat is lenyomnak az ember torkan ami csak arra jo hogy bemagold a nagy semmiert es lefarassza az agyad. Az egyetem rohadt nehez... de megis jobb mint ez... Hogy birjam ki ezt a 3 honapot?...

2016. jan. 12. 19:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Na nehogy azt hidd, hogy egyetemen csak olyat kell majd tanulnod, ami lemegy a torkodon, meg szereted. Mindenhol vannak szutyok, fölösleges tárgyak. Szóval buktad.
2016. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3 hónap pfff.. azt még fejen állva is ki lehet bírni...
2016. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mit fogsz tanulni? Melyik egyetemre fogsz menni?
2016. jan. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szechenyi Istvan Egyetem Apaczai kar tanito szakra szeretnek menni
2016. jan. 12. 19:35
 9/9 anonim ***** válasza:
ha a középiskolát nem bírok akkor lesznek gondok bőven,én simán lenyomtam mégis kínszenvedés az egyetem,mondjuk tanulni tudok csak értelmét nem látom
2016. jan. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!