Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukák ehhez mit szóltok?...

Anyukák ehhez mit szóltok? Teljesen levagyok döbbenve!

2013. máj. 21. 14:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

Nagy az Isten állatkertje! És túl alacsony a kerítés is!

Ez akar gyereket?! Még egy patkányt sem mernék rábízni!

2013. máj. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Azt szólom,hogy fognám és lelőném az ilyet!!!
2013. máj. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
remélem, sose lesz gyereke...
2013. máj. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
szerencse, hogy nem tud szaporodni
2013. máj. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy más szenved évekig a babáért és nem adatik meg neki (5 éve várom!!!) és ilyen primitívek meg babát akarnak - és sajnos sokuknak meg is adatik :(


És saját tapasztalatom (egyik idióta rokonom cigizett végig terhesség alatt és tök lökött a kisfia...), hogy valóban árt a cigi :(

2013. máj. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én még sajnos nem vagyok anyuka ( 7 éve próbálkozunk), de ez számomra is felháborító és gusztustalan! Én még kávét sem merek inni amióta próbálkozunk.

Iszonyatosan elszomorít, hogy vannak ennyire felelőtlen emberek!

2013. máj. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Sajnos az, hogy valaki képes szaporodni és szülni, még nem jelenti, hogy a szó nemes értelmében "anya" is! Sőt! Szülhet, tőlem akármennyit, de anyának nem tekintem. Egy anya ennél többre kell, hogy képes legyen a gyermekéért. Ez nulla. Dugni akárki tud. De egy állat is jobban vigyáz a kölykeire!
2013. máj. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Csak tudnám miből telik nekik ennyi fűre, meg még mellé gyereket is akarnak...Ha naponta be van szivva (5-6 spangli egy nap elég durva) hogyan tud dolgozni??

Én nem füvezek, tini koromban kipróbáltam, de kötve hiszem hogy teljes életet lehet élni ennyi szívás közbe.ha mégis sikerül nekik egészséges gyereket csinálni ki fogja felnevelni? Miből? Én nem értem az ilyen fokú felelőtlenséget.

2013. máj. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én naivat arra gondolok, hogy kamu kérdés.. Már többen írták, hogy nem innának kávét terhesség alatt. A kávé és az alkohol árt a babának? Én úgy tudtam, hogy szabad. (Engem egyenlőre nem érint a téma, de kíváncsi vagyok rá, ne akkor jöjjek rá, hogy hülyeséget csinálok.)
2013. máj. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát elvileg nagyobb mértékben árt..A kávé napi egyet lehet simán, alkoholt is, de max 1 pohár bort azt se mindennap. Töményet meg egyáltalán nem lehet mert az vetélést okoz ...de ezeket én is csak olvastam.. Engem csak a kávés része érint mert elég sokat iszok, alkoholt évente 2 szer iszok kb., az egyik a szilveszter..
2013. máj. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!