Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek hogy sikerült a 2016....

Kinek hogy sikerült a 2016. évi központi felvételi?

Figyelt kérdés
2016. jan. 16. 12:16
1 2 3 4 5
 21/50 anonim válasza:
Huuuh hát én nagyon kivagyok akadva... a matek az számomra nagyon nehéz volt...a magyar se volt az a hú de könnyű. Megnéztem a megoldókulcsot és rájöttem hogy nagyon rosszul csinálták meg a pontozást például a magyar első feladatában hogyha egyet nem írtál be vagy rosszat írtál akkor már rögtön nulla pont mert az egész feladatra egy pont jár... Csak szerintem hülyeség ez a módszer?
2016. jan. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim válasza:
Szar lesz, mindegyikre ráparáztam, örülök ha lesz összesen 50 pont...
2016. jan. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 shofia válasza:
A magyar az jó lett, de a matek... egyébként a felvételi után egy tanárral száltam fel a vonatra, és beszélgettünk, és azt mondta, hogy megnézte a fsladat lapot, és a 10-es feladat a matekból, az nem is álltalános iskolás tananyag. Nem szabadott volna berakni! Egyébként a többiek se aggódjanak, ha rossz lett a matek, mert nem azt mézik hogy hány pontot értél el, hanem hogy átlagosan mennyi pontot ért el az összes gyerek, és ha szar lett mindenkinek, akkor nem baj ha csak 20 pontot éték el, ha a legtöbb embernek is max 35 pontja lett.
2016. jan. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim válasza:

A magyar nekem is elment. De a matekhoz csatlakozom: EGYSZERŰEN BORZALMAS VOLT!

Én is abban reménykedem, hogy lejjebb fogják vinni a ponthatárokat.

De most nagyon kivagyok...

2016. jan. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim válasza:

Én matekból 4-es vagyok és szerintem SOKKAL KÖNNYEBB VOLT AZ EGÉSZ FELVÉTELI, A TÖBBI ÉVHEZ KÉPEST. FŐLEG A MATEK!!

A magyar kicsit nehezebb volt pedig abbol 5-os vagyok. Összesen ahogy itthon a megoldókulcsról emlékek alapján leellenőriztem, ≈80 pont lett

:)

2016. jan. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim válasza:

Szintén úgy érzem, hogy a matek szörnyen nehéz volt!

Nem tudom, hogy vagytok vele, de én a mateknál már azt is nehéznek találtam, hogy koncentráljak a feladatra. Egyszerűen a gondolatmenete nem volt meg csak az első három feladatnak. A szöges feladathoz elérve tűnt el a maradék lelkesedésem is, egyáltalán bele sem tudtam fogni. :/

2016. jan. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim válasza:

Sziasztok!

A válaszokat olvasva egy kicsit megnyugodtam, azt hittem csak én rontottam el. Tényleg elég nehéz volt, főleg, hogy ilyen kevés időnk volt rá. Sok olyat is elrontottam ami nyugodt körülmények között simán ment volna. Lehetett volna legalább 43 pontom, így meg 37 körül lesz. Amikor néztem a javító kulcsot és láttam, hogy miket rontottam el földhözb*sztam a telefonomat, úgy hogy kb. 1,5 méter magasra pattant vissza.XD(elnézést kérek a csúnya kifejezés használata miatt )

Ha esetleg van itt valaki aki a Lovassyba (Veszprém) jár, vagy ismeri az iskolát, az megtudná írni, hogy 170 pont elég lesz-e bekerülni az informatika szakra?

2016. jan. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim válasza:

Szia!

Szerintem a magyar az még elég tűrhető volt, de a mateknál teljesen kiakadtam. Mikor megláttam az utolsó feladatot teljesen beparáztam. Rengeteg időt szántam rá, így a többit nem volt időm átnézni.Egyáltalán nem az általános iskolai tananyaghoz tartozik!! De mindenki nyugodjon meg, nem csak nekünk volt nehéz. A ponthatárok biztosan lejjebb fognak kerülni. :)

Bogi

2016. jan. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
Hat nagyon durva volt... :( a mellettem levő Padba egy csaj ült es a mateknal fogta es le b*szta a tollat az asztalra es nem csinalta tovább es ugy ment ki sírva....
2016. jan. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim válasza:
Gyerekek csináltam egy facebookos oldalt arról h milyen igazságtalan ez az egész :D lájkolnánot? Azzal talán eltudunk valamit érni ha sokan vagyunk... a neve: Le a középiskolai felvételi rendszerrel
2016. jan. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!