Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek hogy sikerült a 2016....

Kinek hogy sikerült a 2016. évi központi felvételi?

Figyelt kérdés
2016. jan. 16. 12:16
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
Megnéztem az oldaladat, hát jókedvre derített az a kép xd de szerintem inkább ne rendezzünk ebből tüntetést :D
2016. jan. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim válasza:
Most méé?XD mindenki ezt mondja és szerintem nem kellene a homokba dugnunk a fejünket hanem csinálni valamit mert ha nem minden marad így és abból semmi jó nem lesz, lehet h ezzel nem lehet sokat elérni de legalább észre veszik h nekünk ezzel bajunk van és nem csinálhatják ezt velünk :D
2016. jan. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim válasza:
ugye tudod hogy ez nem így működik?:DDD egy facebook "tüntető" oldallal nem érsz el semmit.
2016. jan. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim válasza:
Húú, ez a matek iszonyatosan sz*r lett..... Eddig se voltam észlény belőle, de ez kicseszett velem. Magyar könnyű volt. Matekban 1 egész oldalt kihagytam, és néztem a teremben, hogy ki csinálja egyáltalán.. Szart, mindenki nézelődött:D
2016. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim válasza:
Úgy imádom a magyar emberek mentalítását ... csak jár a szájuk de h tegyenek is valamit.. Miért nem tudunk össze fogni és csinálni valamit h minket gyerekeket is ember számba vegyenek? Lehet h a facebook oldallal most per pill nem érek el sokat egyedül de többen el lehet és tudom h sokan vagyunk akik félnek h csak rossz helyre vesznek fel minket, csak tudunk ez ellen tenni valamit... és nem azt mondani h tuti nem sikerül, mert akkor tényleg nem fog. De komolyan szerinted mivel érünk el valamit? Ha behúzzuk fülünk farkunk?
2016. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim válasza:
Én 8 éve ötös vagyok matekból és a felvételi miatt még matektanárhoz is járok,de ahogy számolgattam örülök neki ha lesz 15 pontom.Amúgy azóta utálom a CICÁkat.:D
2016. jan. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim válasza:
Hat sracok, en tavaly felveteliztem (43 pontos matekkal), matek szakra sikeresen felvettem Szegeden a Sagvariba, es nekem igy fel evnyi kilencedikes matek utan maximum a 10es volt problema. A 10est azt legkonnyebben masodfoku egyenlettel lehet kiszamolni, ami meg matekos osztalyban is 10edikben tanulunk. Amugy most tartunk a normal tananyag 10edikes felevnel, ugyhogy, ha nagyon gondolkozom, akkor tudtam volna megcsinalni. Egesz nehez volt. A magyar meg csak magyar😂😂😂😂 Azert remelem mindenkit felvesznek 14/f
2016. jan. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
A lányom 1,5 éve jár egy korábban matekszakos suliban tanító nyugdíjas matektanárhoz felkészülni a felvételire. Tegnap felhívott, hogyan sikerült neki, mert szerinte (!) nagyon nehéz volt. Az iskolai matektanárjuk pedig azt mondta nekik, hogy ez egy olyan feladatsor volt, amit képtelenség megoldani 45 perc alatt. Kérdem én, mire jó ez??
2016. jan. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim válasza:

A 10-es feladathoz egyáltalán nem kell másodfokú egyenlet, mert a két ismeretlen közül az egyik rögtön az első lépésnél kiesik.(a gúla 5 csúcsa, és 5 éle miatt).

Az egyenletek kétismeretlenesek, és ez valóban szokatlan, sőt felháborító, hogy beleraktak egy ilyen feladatot egy 8-os felvételi feladatsorba.

2016. jan. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 kittike768 válasza:

Az elvárásaim nagyok így fogalmam nincs mit csinálok ha nem jó az eredmény...

Csak reménykedni tudok...

Szégyen lenne egy kitűnő tanulónak egy alacsony színvonalú gimibe menni ugye ???

A nyelvtannál rettegek a kisseb pontveszteségek összeadódásától a matekban csak a 10-est nemtudtam szóval lehet reménykedni... Mi csináltunk egy próba központit a tavalyit, nagyon rosszul sikerült, hiszen bepánikoltam... Szerintem az a legjobb ha ezt a tanárok megcsinálják hiszen megtanultam hogy nem szabad stresszelni... A matek elején én is bepánikoltam, azonban rájöttem hogy meg kell nyugodnom... REMÉNYKEDJÜNK (ui:én is a ponthatárok gyengülésében bízom)

2016. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!