Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek hogy sikerült a 2016....

Kinek hogy sikerült a 2016. évi központi felvételi?

Figyelt kérdés
2016. jan. 16. 12:16
1 2 3 4 5
 41/50 anonim válasza:
100%

Általános iskolában tanító matek tanár vagyok. A 10-es feladat megoldókulcsában kétismeretlenes egyenleteket írtak fel, ami NEM általános iskolás tananyag! Éppen ezért írtam az oktatási hivatalnak, amire egy semmitmondó sablon szöveg volt a válasz, hogy ők mindent tökéletesen csinálnak évről évre! Dühösnek és tehetetlennek érzem magam. Nagyon.

Arra, hogy nagyon sok diáknak leginkább az idővel van problémája, hiszen 45 perc alatt kell megoldaniuk 10 feladatot úgy, hogy sokszor a, b, c, d alkérdések is vannak ( mellesleg stresszhelyzetben), az volt a válasz, hogy azért nem lehet egy ugyanilyen feladatsorra 60 percet adni, mert a gyerekek a 45 perces órákhoz vannak szokva!! Értitek??? Ennyire kompetens választ kaptam!

2016. jan. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 kittike768 válasza:

63 pont

Asszem lemondhatok a Kossuth-ról 😅😥😢

2016. jan. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 kittike768 válasza:

Ahogy itthon számolgattam 80 körül volt de aztán nagyon menőn lepontoztak 😂

Az a legviccesebb hogy a 4. Feladatra 0 pontot kaptam... Pedig mindig mindenhol ott volt a jó eredmény csak közben a részeredményeket is számoltam... Lehet hogy rosszat kúztam alá ??? 😅

Na most el kéne dönteni mi legyen nyomorult kis elbaszott életemmel... Szerintetek ilyen rossz központival hova vennének fel ??? 😢😩

2016. jan. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 Minocska válasza:
Semmi pánik, nyugalom. Az Alternatív Közgazdasági Gimnázium (AKG) már elég rég kitette, hogy náluk mennyi volt az átlag. Ez azért fontos, mivel az ottani átlag azonos, vagy pár ponttal jobb szokott lenni az országosnál. Magyarból 34,5 pont, matekból 22. Ez 57 körüli átlagot jósol országos szintre. Vettem a fáradságot, és utánanéztem még egy kicsit, és találtam még két iskolát, amely kitette az ottani átlagot, és ez 54, illetve 56 pont volt. Tehát nyugalom, várjatok.
2016. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim válasza:

Tömören: ne aggódjatok. Miután hazaertem, leültem a gép elé pontokat számolni; az eredmény 75 körül lett.

Most pénteken ,,kaptam meg" a felvételim.

84

Szóval, a tapasztalataim szerint simán kaphattok rá több pontot,mint amire számítotok. Ha meg meg mindig rosszul erzitek magatokat,gondoljatok arra, hogy a szinteteknek megfelelő iskolába kerultok, és barmelyik gimibol el lehet jutni akar a egyetemre, csak tanulni és akkarni kell! :)

2016. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim válasza:
Nekem 73 pontosra sikerült. Jó vagy rossz? :D
2016. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Utolsó, dettó :D Csak valszeg más arányban :)
2016. jan. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim válasza:
Nekem 75 lett. De a magyar szerencsére nagyon felhúzta, mert a matek rossz lett..:D
2016. febr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Kiderült hogy a magyart rosszul számolták: nem 40 hanem 43 pontos. Matek az ugyanúgy 41 pont (most nagyon örülök :) )
2016. febr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
A Karinthyba 63-as lett az átlag.
2016. febr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!