Zalaegerszegi egyetem?

Figyelt kérdés
Zalaegerszegi egyetemről tudnátok nekem mesélni? Semmi információt nem találok róla sehol, még azt sem tudom, hogy néz ki. Oda szeretnék jelentkezni gyógytornásznak, mert hozzám ez a legközelebbi egyetem ahol ezt tanulhatom, de fogalmam sincs milyen.
2016. jan. 16. 17:36
 1/1 anonim válasza:

Az "egyetem" 2 épületből áll, az egyik az A épület, aminek a felső 2 szintjén található az "a" kollégium, egy nagy előadó van és tantermek illetve könyvtár. A másik épület a "b" kollégium, ahol ugyancsak vannak tantermek, leginkább gép termek. Az első két évben folyamatos tanulás, anatómia,biokémia..stb. Igaz én nem gyógytornász szakon tanulok, de az első félév alatt a 94 elsőéves hallgatónak egy része szépen eltűnt. Mivel kisebb intézményről beszélünk az ember azt hinné sokkal barátságosabb a környezet, de valójában nem teljesen van így. Amennyiben felvételt nyersz a szakra javaslom, hogy kérj egy mentort aki segít az ösztöndíjakkal és egyéb dolgokkal kapcsolatban, mert ha nincs felsőbb éves hallgató ismerősöd nem igazán fog senki segíteni, ezért lehet kicsit elveszettnek fogod magad érezni.

Ha kollégiumi elhelyezést kérsz ne számíts nagy dolgokra, közös zuhanyzó van, kicsi szobák... eléggé lehangoló a helyzet, ha van lehetőséged akkor a BGF kollégiumát ajánlanám, ott jóval fényesebb a helyzet :)

2016. márc. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!