Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről és...

Mi a véleményetek erről és hogyan tudnám legyőzni?

Figyelt kérdés
Betegesen maximalista vagyok, főleg tanulás téren. Nagyon ritka az amikor rossz jegyet kapok. Szóval van egy tantárgy, amiből van nyolc darab ötösöm, és holnap felelünk belőle. A lecke viszont olyan, hogy nem tudom megérteni, így nem is marad meg a fejemben, tehát valószínűleg egyest fogok kapni. Ettől pedig annyira rosszul érzem magam, hogy enni alig tudok, erről álmodok, két napja folyamatosan fáj a fejem. Hogyan tudnék megnyugodni, s leszokni erről az idegeskedésről? Szerintem ez egy kicsit nem normális dolog, mivel semmi nagy tétje nincs annak a jegynek, mégis nyugtalanító.
2016. jan. 17. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nagyon rágörcsölsz, dobj be egy felest, az csillapítani fogja.


Melyik tantárgyról van szó?

2016. jan. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Román :(
2016. jan. 17. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!