Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Iskolakerülők bejelentése?

Iskolakerülők bejelentése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdekelne, hogy hogyan és hol lehet bejelenteni az iskolakerülőket? 14. évüket betöltötték, de a családipótlékot természetesen felveszik, holott nem járnak iskolába, bandáznak, más embereket zavarnak. Szeretném, ha kicsit észbekapnának mind ők, mind a szüleik, hogy probléma van velük.



2016. jan. 21. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Ez miért a Te dolgod volna? Az iskola számon tartja, ki mennyit hiányzik, abból mennyi az igazolatlan, és jelzik is a problémákat a megfelelő szervek felé.
2016. jan. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az iskola első körben a gyermekjóléti szolgálatnak szól. Persze sokszor van, hogy elsumákolják a tanárok, osztályfőnökök a hiányzásokat, úgyhogy ha ők nem jelzik ezt, akkor oda lehet fordulni, bár nem biztos, hogy foglalkoznak veled, hiszen valószínűleg nincs tárgyi bizonyíték, nincsenek elkönyvelve a hiányzások.
2016. jan. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elsō, neked nem mindegy?

Ha érdemben nem tudtok válaszolni a kérdésre, akkor mellőzzétek már a belekötést.

Köszönöm.

2016. jan. 21. 09:38
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

Érdemben válaszoltam. Nem tudod értelmezni, amit írtam?

Olyannal foglalkozol, ami másnak a dolga, ráadásul neki bizonyíték is van a kezében.

2016. jan. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azért foglalkozom vele, mert sajnos akaratomon kívül része vagyok, és nem tudok ellenük semmit tenni.

Tudom értelmezni a válaszod, te nem tudsz a kérdésre válaszolni. Hogy kinek mihez mi köze, azt senki nem kérdezte itt, vagy kinek mi a dolga. A kérdés továbbra is: HOL és HOGYAN lehet bejelenteni ezeket a fiatalokat?


Még egyszer megköszönöm, ha erre a kérdésre válaszol valaki, nem pedig firtat és beleköt.

2016. jan. 21. 16:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem firtattam semmit, éppen azt írtam le, hogy Te NEM tudsz intézkedni.

Vagy szólj a rendőrségnek akkor.

2016. jan. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!