Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vizsgázhatok, hogy ne bukjak meg?

Vizsgázhatok, hogy ne bukjak meg?

Figyelt kérdés
10.es vagyok és irodalomból állok bukásra. Azt mondták az iskolában, hogy májusban lehetne független vizsgabizottság előtt vizsgázni. Amit a vizsgán elérek, az lenne az évvégi jegyem. Ilyet tényleg lehet? Csak szóbeli van, vagy írásbeli is? Valakinek vannak tételei?
2010. márc. 28. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Igen,van ilyen lehetőség.Nem tudom,hogy van-e írásbeli,ezt a suliban kell megérdeklődnöd.Egyébként én is gondolkodom független bizottság előtti vizsgán,csak én töriből,és nem a kettesért,hanem az ötösért.:)Szerintem a tanárod tud bővebb felvilágosítást adni.Év végéig még van idő,addig javíthatsz év közbeni jegyek alapján is,ha szerzel pár négyest,ötöst.De bármelyik módszert választod,a tanulást nem úszod meg.:)
2010. márc. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát azt gondoltam , hogy a vizsgára széttanulhatom az agyamat, de az a lényeg, hogy ne az én tanárom vizsgáztasson! Év közben is tanultam, csak mi esszéken kívül más dolgozatot nem is írunk! Arra meg könnyű azt mondani, hogy 1-es! Egyébként meg vajdasági vagyok és köztudott nálunk a suliban, hogy a tanár ezt nem igazán díjazza...
2010. márc. 28. 12:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként meg vajdasági vagyok és köztudott nálunk a suliban, hogy a tanár ezt nem igazán díjazza..."


Hát az a tanárt minősíti...Ha ez egy magyartanár,akkor külön szégyen...Magyartanár,aki azért sz*opat,mert határon túli magyar vagy...Komolyan fel vagyok háborodva...


Szerintem egy másik magyartanárt kérdezz meg a suliban,vagy osztályfőnöködet.De lehet,majd ide is ír valaki,aki tudja,hogy hogy van.Mindenesetre tanulj rendesen és próbáld meg megszégyeníteni azzal,hogy a független bizottság előtti vizsgán jól szerepelsz.Mert ha tényleg a tanár szemét Veled,és Te tényleg szorgalmas vagy,és 4-es,5-ös eredményt csinálsz osztályozón,az bizony megszégyenülés lesz neki.De hogy azért legyen szemét,mert vajdasági MAGYAR vagy...Egy magyartanár...Az ilyen miért megy el magyartanárnak???!!!Nem akarok politizálni,de nálam ez egy + pont a Jobbiknak,még akkor is,ha alapvetően nem vagyok Jobbikos.

2010. márc. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez elég felháborító szerintem is!


Igazad van! Tanulni fogok 1000-rel, hogy jól sikerüljön a vizsgám! Holnap utána is fogok járni az iskolában!

2010. márc. 28. 14:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült?
2010. jún. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jól :) 5ös lett :) de jövőre másik iskolába fogok járni!
2010. jún. 13. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!