Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tehetnek, hogy ne bukjak...

Mit tehetnek, hogy ne bukjak meg fizikabol?

Figyelt kérdés

Oktober elejen jarunk,masodikos gimnazista vagyok,es rettenetes fizika dolgozatokat irok,annak ellenere,hogy oran ertem az anyagot.A dolgozatba mindig valahogy mast tesz a fizika tanar,tul komolyan is veszi:S

2 db egyesem van,viszont mindig is jo tanulo voltam,tavaly is negyes voltam fizikabol.Rettenetesen kinosnak erzem a helyzetem,szanalmas vagyok,hogy bukasra allok.


2010. okt. 16. 10:32
 1/4 lacikaaaaa válasza:

Ne keseregj!Az anyagot vedd át otthon több részletben és ne egyszerre ha ez megvan akkor egyszerre is próbáld meg ha így meg kérj meg valakit h kérdezze ki tőled (anya ,apa,tesó,barát,szomszéd akárki) és ha így is megy akkor nem lesz gond.

Nagyon fontos ne idegeskedj menni fog!

Sok sikert!

Remélem tudtam segíteni.

Majd írj hogy összejött e.

2010. okt. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az az igazsag,hogy nekem tenyleg megy a fizika.Amit a tanarno szokott adni dolgozatiras elott,gyakorlolapokat mindig kitoltom,es azok mennek,de a dolgozatba mindig mashogyan keri szamon.Nem a szovegkornyezet mas,hanem a feladat:S

Ha felevkor megbukok,az befolyasolja az evvegi bizit?

2010. okt. 16. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Év végén hármasnál jobb nem lehetsz fizikából. Két jegynél többet nem javíthatsz. Legalábbis nekem így volt anno, 2004-ben. Nem tudom, ma mi a "divat".
2010. okt. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lacikaaaaa válasza:

Így van ahogy az előttem szóló mondja.Ha megbuksz akkor év végére max 2 jegyet javíthatsz

Próbáld meg átértelmezni a szöveget lehet ugyan arra gondol csak te nem érted így.

2010. okt. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!