Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez azt jelentené, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelentené, hogy nem vagyok neki elég fontos vagy csak ilyenek a pasik és rájuk kell hagyni attól még biztos szeret?

Figyelt kérdés

Barátommal távkapcsolatban vagyunk, szoktunk beszélni minden nap, ha nem is többet de legalább facen ír délután. És gyakran előfordul, hogy szól hogy most ne írjak ne hívjam mert dolga van délután. És ilyenkor hagyom is nem idegeskedek hogy miért nem érem el, de azért este felhívom, hogy mégis hol van már és akkor kiderül hogy végülis csak most lett dolga, délután meg szabad volt, és rám tudott volna írni ha akar. Szerintem már azzal hogy távkapcsolatban vagyunk elég szabad teret kap, és nem halna bele ha rám írna hogy majd csak később lesz dolga, de ha annyira nem akar velem beszélni akkor mondja meg vagy csak annyit hogy most pihen vagy csinál valami mást, de mondjon valamit, mert nekem rosszul esik hogy nem jutok eszébe. Én mindig rászoktam írni akkor is ha megyek valahova, de öt percre van időm megállni hogy felhívjam vagy írjak neki.

20/L


2015. jan. 8. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek, akiknek szükségük van a totális szabadságra, ami azt jelenti, hogy arra sincs szüksége, hogy beszéljetek. Én alapból nem tudnék távkapcsolatban élni, szóval te tudod...
2015. jan. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!