Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megteheti egy tanár, hogy nem...

Megteheti egy tanár, hogy nem enged érettségizni, ha 2-re állok?

Figyelt kérdés
Mindenből 3-as 4-es 5-ös vagyok, de matekból 2-es és nem tudom feljebb vinni a jegyem. A tanár azzal fenyeget, hogy nem fog engedni érettségire. Megteheti ezt? És ha megteszi, akkor semmiből sem mehetek?
2010. márc. 29. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem teheti meg ha nem állsz bukásra!
2010. márc. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
de a matek kötelező érettségi tárgy nem?
2010. márc. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Hát hogyne tehetné meg, az az igazság, hogy már írtatok vagy fogtok írni próba érettségit(ket) és ha ott egyest kapsz akkor megteheti azt, hogy addig irat ameddig össze nem gyűlik elég egyes a bukáshoz. (bár ez nem biztos, de azt hiszem így van :])
2010. márc. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
csak ijesztget, ha kettes vagy belőle, akkor érettségizhetsz
2010. márc. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
mi is írtunk próbaérettségit, de matekból nem írták be a jegyet
2010. márc. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek a válaszolókkal, csak egy dolog nem jut eszetekbe.. a tanár azt ír a naplóba amit csak akar.. ha meg akarja buktatni és nem engedni érettségizni, simán megteheti! Csak nem értem miért lenne jó neki! Ha sz.r vagy matekból, meg tudsz magad is bukni, nem kell hozzá segítség, az övé sem.. kitartás és próbálj gyakorolni, ha teheted menj magántanárhoz is, nem ciki:)
2010. márc. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A próbaérettségi jegyét nem feltétlen nem írják be. Nálunk pl befogják, 3 témazárót fog érni.
2010. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!