Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi lesz ezzel a gyakorlattal...

Mi lesz ezzel a gyakorlattal (egyetem-neptun)?

Figyelt kérdés

Van 4db csoport:


Az egyikbe 17/20 fő

A másikban 19/20 fő

A harmadikban 6/20 fő

A negyedikben 3/20 fő, de ott már tegnap a neptun kiírta, hogy a kurzus nem indul.


Én a 6/20 fős csoportban vagyok, ma reggel indult ELTE-IK-n a versenyjelentkezés, és azt vártam, ledobnak-e a gyakorlatról, de eddig még semmi. Gondolátok hogy ilyen kevés fővel elindul a gyakorlat?


2016. febr. 5. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Valahol a tárgyinformációnál meg lehet nézni, hogy az indításhoz szükséges minimum fő mennyi. Ha nincs ott, akkor meg kell kérdezni a tanszéken.
2016. febr. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"azt vártam, ledobnak-e a gyakorlatról"

Kérdés, hogy miért vártad ezt. A versenyjelentkezés kezdetekor azokat dobják le a várólistáról, akik nem férnek be a maximális számba, a többiek pedig bekerülnek a kurzusra.


Egyébként simán lehet, hogy elindul. Az még teljesen érthető, hogy a 4. csoportot nem indították el, de azért 2 csoportot is megszüntetni elég kemény lenne. Főleg, hogy akkor már 45-en lennének 2 csoportban, vagyis a 20 fős limitbe akkor meg már nem férne bele mindenki.


Nyilván fogsz értesítést kapni, ha úgy döntenek, hogy nem indul a csoport, szerintem ezen kár stresszelni.

2016. febr. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam is pont ez történt, szinten ELTE IK, csak ott a 3. csoport szűnt meg. Délutántól pedig karbantartás volt a neptunban és nem tudtam belépni, így kénytelen vagyok máshova menni mint szerettem volna. Ott szintén 9/20 van. Nagyon nagyon bosszantó ez a helyzet. Remélem az a gyak marad. Másik 2 tele.
2016. febr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értelemszerűen nem vártam, hogy ledobjanak gyakról, csak amiatt aggódtam, hogy ledobnak-e, és folyton frissítgettem reggel 8 óta az oldalt, hogy mi a helyzet.


Már 7/20, még mindig elég kevésnek tartom, félek, hogy nem indul a gyakorlat ilyen kevés emberrel, és akkor borul az órarend.

2016. febr. 5. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!