Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti hány évet csusztatok az...

Ti hány évet csusztatok az egyetemen?

Figyelt kérdés
Ugye, ha bármelyik félévben nem sikerül egy végig épülős tárgy azt csak egy év múlva lehet felvenni, így tolódik minden egy évet.
2016. febr. 7. 09:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem csúsztam sem alap-, sem mesterképzésen.

Azért mennyi irigy ember van, aki nem csúszott az le van pontozva, aki meg igen, az fel. :)

2016. febr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem is értem mit kell itt pontozgatni.
2016. febr. 8. 23:53
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

én konkrétan osztatlam 5 éves egyetemen 11 év alatt végeztem el :-)


Önköltségesen.....semmilyen szabály nem volt, úgyhogy nem rúgtak ki :-)


Oka: baromi lassan haladtam 3-4 vizsga/félév......eltéretem a mintatervtől...X év után és befizetett X millió után pedig már azért is befejeztem!


Ha otthagyom bukta X millió, bukta 4-5-6..stb év tanulás bukta diploma.....érettségivel munka nincs...okj nem érdekel!


Államira nem vettek volna fel.de amúgy sem írtam volna alá a szerződést:-)

2018. szept. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
5 éves tanárit 7 év alatt. Tipikus föci-tesisek, ellinkeskedtük anno, de aztán észbe kaptunk.
jan. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!