Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti csúsztatok az egyetemen?...

Ti csúsztatok az egyetemen? Ha igen, mennyit? Milyen szakon?

Figyelt kérdés

2015. júl. 28. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy évet, Anglisztikán, magyar minorral. Időközben volt lehetőségem a tanszéken folyó kutatómunkákba besegíteni, publikálni, konferenciára járni, és nem akartam addig mesterre jelentkezni (másik egyetemre) amíg nem használtam ki a lehetőségeket. Megérte. Én egyébként nagyon ellene vagyok a 3 éves BA képzésnek. 4 év sokkal reálisabb lenne, eleve nem lenne a diákoknak akkora óraterhelése hogy csak aludni van ideje mellette, az erre kaphatóknak pedig lenne ideje elmélyülni kicsit abban ami jobban érdekli őket, kutatni esetleg, stb. Így nincs.
2015. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem csúsztam, sőt az évfolyamtársaimnál egy félévvel korábban fejeztem be, de csak azért, mert be tudtam számíttatni néhány kurzust az előző iskolámból (amit amúgy nem fejeztem be).
2015. júl. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
fél évet fogok csúszni (remélem), kész a szakdogám, van pár tárgyat kórházba kerülés miatt nem tudtam megcsinálni
2015. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!