Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozathoz kérdőíves...

Szakdolgozathoz kérdőíves kutatás külföldön - hogyan?

Figyelt kérdés
Szakdolgozatom a nők munkaerő-piaci helyzetéről írom. Dániával terveztem összehasonlítani a magyarországi helyzetet, eredetileg mélyinterjúval a gyakorlati részben. Sajnos ez úgy tűnik mégsem jön össze és kérdőíves felmérést kéne készítenem. Megoldható ez úgy, hogy nem utazom ki emiatt Dániába? Valakinek tapasztalata? Köszi szépen!

2016. febr. 25. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha online felületen van a kérdőíved, akkor simán. Ha mindenképp ragaszkodsz valami miatt a papír alapú felvételhez, akkor az elég nehéz lesz, hiszen nem valami megbízható (és nem is etikus) ha egy külső személyre bízod Dániában a kérdőívek kitöltetését. Szóval online csináld meg és ott töltsék ki. Elég könnyen tudod terjeszteni is a neten, keress néhány dán fórumot, esetleg olyan egyetemeket, amik a tieddel partnerkapcsolatban állnak, hátha tudják terjeszteni a linket :)
2016. febr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is, csak nem voltam biztos magamban :) Köszi szépen :)
2016. febr. 25. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!