Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Feleslegesen idegesítem...

Feleslegesen idegesítem magam? (kémia emelt szintű érettségi)

Figyelt kérdés
A kérdés a számolásokkal kapcsolatos. A Villányi-féle Ötösöm lesz kémiából példatárból készülök a számítási feladatokra. Kb. 80%-át csináltam eddig meg, és többnyire mennek. DE! Ha megnézek egy régebbi érettségi feladatot, mindig úgy érzem, hogy azok sokkal nehezebbek, és megijedek tőlük:S - Ugyanez van az előkészítőn is. Elég jól mennek a példák ott is, mégis, kezdem úgy érezni, időpocsékolás az előkészítő, mert túl könnyű feladatokkal foglalkozunk:( Vagy csak most jött rám a vizsgadrukk?

2016. febr. 26. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan a korábbi évek összes feladatsorát kell végigcsinálni a felkészüléshez. Ez a könyv a saját bevallása szerint fokozatosan nehezedik és nem kifejezetten az emelt érettségire való felkészítés a célja, legfeljebb a végén ér el arra a szintre.
2016. febr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Természetesen meg fogom csinálni a összes régebbi érettségi feladatot, csak még nem tartok ott:S Az áprilisra van beütemezve.
2016. febr. 27. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Az érettségi nem nehezebb, mint az ötösöm leszből a mehezebb példák. De csak a nehezebbeknél, mert vannak nagyon könnyűek is. Sok sikert:)
2016. febr. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az ötösömben a nagyon eyszerű példáktól a kicsit érettségi szinje felé lövő példákig minden megtalálható. Nekem is a számolás volt a húzósabb, de ha megérted, nyugodt tudsz maradni, tényleg átlátod, akár több pontot is kaphatsz belőle mint a másik részből. Amúgy pl. a tavalyi másjusi kémiánál az utolsó számolási feladathoz emelt matek képlet kellett. Szóval ha nem vagy egy zseni, lemondhatsz a 100%-ról. Ne parázz semmiképpen, az nem segít. És nyugodtan nézz egy-két számolást az érettségikből, áprilisra elfejeted őket, és újra frissként tudsz rájuk nézni.

Hajrá :)

2016. márc. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!