Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz az érettségi?

Mennyire nehéz az érettségi?

Figyelt kérdés
Mennyi esélyem van, ha a négy év alatt nem nagyon erőltettem meg magam tanulás terén? 100 tételt mennyi idő alatt lehet megtanulni? Az a helyzet hogy baromi lusta vagyok, nagyon nehezen tudom magam rá venni a tanulásra. De azért a 2-eseket vhogy mindig megtudtam írni, sőt néha jobbat. Meg mit tegyek hogy ne parázzak majd annyira? Tapasztalak? Csak normális válaszokat légyszives. Köszönöm.

2016. márc. 6. 08:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennyiből ezt nem lehet megállapítani. Nem tudhatjuk, milyen teljesítményre jártak a kettesek, meg hogy egyébként mi ragadt rád. Én se nagyon tanultam gimnáziumban, mégis volt már 11.-ben nyelvvizsgám, és nem jelentett később gondot az egyetem elvégzése, de előtte egy évet kihagytam, ami alatt beláttam, hogy meg kell tanulnom tanulni.

Ami a 100 tételt illeti: van más választásod, mint tanulni? Itt mindki nyugtat majd, hogy csak józan paraszti ész kell, meg a történelmet atlasszal egy hülye is meg tudja csinálni, de én nem egy diákot láttam az utóbbi években megbukni érettségin.

2016. márc. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írásbeli az kompetencia alapú, attól tényleg nem kell félni, a szóbelin viszont a lexikális tudásod mérik amire sokat kell tanulni, de arra lesz több mint egy hónapod, kb hetente megtanulsz egy tárgyat, és az utolsó héten elolvasod mégegyszer az egészet egyszer kétszer
2016. márc. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!