Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanulási módszer, hatékonyság...

Tanulási módszer, hatékonyság optikai csalódásra alapozva (Lent)?

Figyelt kérdés

Üdv,


mit gondoltok,lehet benne realitás,vagy ez csak nekem tűnt így?

Amikor füzetbe írogattam akkor valahogy kedvem se volt nekiállni ahogy ránéztem ,közepes méretű betűkkel és nem kávészünetnyi szünetekkel a betűk között.

Majd elkezdtem World-be bevinni ezeket a vázlatokat és formáztam ,mivel eltörtem a kezem ,de tollal nem tudtam írni rendesen,de tableten billentyűzeten még úgy ahogy,és ami füzetbe 4 oldal azt ott lazán 1 oldalba meglehetett csinálni,és valahogy máris könnyebben álltam neki,ami 2 sor volt tableten az 2 rövid vékony sor,ami füzetbe 4-5 sor lett volna ami eléggé nagy vastag stb,máshogy viszonyultam hozzá,tableten kis kompakt vázlat az könnyen jó hozzáállással pipa,míg füzetbe szenvedés,hogy "jajj mikor érek az oldal végére,a következő 2-3 -ról nem beszélve ".



Ez szerintetek másnál is működne vagy csak én vertem át magamat ennyivel?


2016. márc. 9. 14:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!