Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van még kb. másfél hónapom...

Van még kb. másfél hónapom érettségiig, szerintetek napi 4-5 óra tanulással fel lehet készülni egy 60-70%-os matek érettségire?

Figyelt kérdés
Január óta járok heti alkalommal matektanárhoz, és oldok meg itthon feladatokat, plusz van hogy reggeltől estig matekozok hétvégenként..félévkor négyes voltam, de most olyan kettes hármas között vagyok mert betegség miatt hiányoztam..ezért becsúszott egy egyes, nem tudtam átvenni az anyagot mert nem adták ide..[hosszú történet]. Nos szerintetek? Mellette persze készülök a többi érettségire is de a főbb tárgyak a matek és az infó lenne. Első helyen a gazdaságinformatika van, Debrecen. :) Ja és szerintetek mennyit fog változni a ponthatár a tavalyihoz képest? Lehetséges hogy csökkenni fog?
2016. márc. 16. 18:22
 1/5 anonim válasza:

Csokkeni a ponthatar biztos nem, maximum noni fog, de szerintem ugyanaz lesz mint tavaly, hisz a tuntetesek miatt nem merik feljebb vinni.

Az erettsegitol pedig ne felj. Ha nem gorcsolsz ra es tiszta fejjel ulsz le megirni, akkor siman lehet akar 70% feletti is, ha tovabbra is egy keszulsz ra.

En szurkolok!

2016. márc. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már most megtudnál írni egy 60%-os érettségit.De hogy biztosra menj, tanulj ész nélkül.Egyrészt bebiztosítod a sikert, másrészt pedig hozzászoksz az egyetemi hajtáshoz is.Meg lesz az, éles helyzetekben elképesztő mélységekből is előhalászod azokat az apró, lényegtelen ismereteket is amikről azt hitted, már régen elfelejtetted.
2016. márc. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást. :) Jövőhéten lesz matek próbaérettségi, most hétvégén szerintem reggeltől estig csak matekozni fogok :D
2016. márc. 17. 19:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne ess túlzásba sem.Tanulj, dolgozz keményen de ne tanuld túl magad mert az brutálisan rontja a felidézést.Tanulj meg tanulni.Az agyad amúgy tovább tanul mint az aktuális munkafázis, a tényleges munkát nem a könyv felett görnyedve végzi az agyad.Ez nem humbukk, ez tiszta tudomány.Üsd be a gugliba:


Tanulunk tanulni ebook.

2016. márc. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze, igazad van, csak annyira szeretnék a lehető legbiztosabbra menni..már amennyire lehet, köszönöm a véleményeket és a tanácsokat, jöhet még ha van valami mondanivalója valakinek. :)
2016. márc. 17. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!