Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudom lefizetni a vizsgabi...

Hol tudom lefizetni a vizsgabiztost forgalmi vizsgánál? (autóiskola, város)

Figyelt kérdés

Sajnos múlt héten volt a 3. sikertelen vizsgám Debrecenben, és teljesen elvagyok szomorodva, mert úgy érzem csak a pénzre mennek. Még a vizsga előtt mondta az oktatóm hogy szinte lehetetlen hogy átmegyek ennél a vizsgabiztosnál...:(:( Mondanom se kell igaza volt, egy mondvacsinált hiba miatt 5 perc vezetés után azt mondta vége a vizsgának(állítólag nem adtam elsőbbséget a gyalogosnak, holott legalább 15-20 méterre volt még a gyalogos átkelőtől). Nagyon sok pénzem, energiám és időm van benne, és nem akarom veszni hagyni... Ráadásul pár hét múlva letelik a 2 évem is, így elég sürgős lenne.Kérdeztem az oktatót, hogy ilyenkor kenőpénzt kellene adni, de azt mondta, hogy Debrecenben ilyet nem lehet csinálni. Más kiutat viszont nem látok. Higgyétek el nem velem van a baj, több nyelven beszélek és 2 diplomám is van 26 évesen,szorgalmas, tanulni vágyó ember vagyok, de itt mindent kiölnek az emberből.

Tudtok mondani olyan autóiskolát, vagy várost ahol egy "kis segítséggel" le lehet vizsgázni? Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket!:)



2016. márc. 20. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

A jó vezetéshez nem szorgalom kell.


Aki lefizetéssel szerez jogosítványt, az hogyan fog utána vezetni?

Megölöd magad és másokat is?


Szerencsére tudtommal már figyelnek az ilyesmire, és sehol sem tudod lefizetni őket. REMÉLEM!!!

2016. márc. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A diploma sajnos itt semmit sem ér.

Itt más készségek számítanak. Nem lehet, hogy "túlizgulod"? (Nem lenne csoda...) Nekem a forgalmiig minden zökkenőmentesen ment, de ott 5 perc alatt megvágtak. Nem vagyok vizsgadrukkos, de ott rettenetesen izgultam valamiért. És én sem "ehhez szoktam", mivel a vizsgák nálam is jó eredményeket szoktak jelenteni, nem bukást:( Ráadásul gyakorlóórán jól ment minden, az oktatóm is meg volt lepődve. Másodszorra még talán rosszabbul ment:( Mivel az első két alkalommal késő délutáni időpontjaim voltak, megkértem az oktatót, hogy reggeli időpontot foglaljon. Messze is laktam, hajnalban keltem, nem volt sem időm, sem energiám izgulni, sokkal nehezebb útvonalat húztam (ráadásul reggeli csúcsforgalomban), mint korábban, mégis simán átmentem. Neked is meg kellene találnod az okát, miért nem tudsz a kritikus pillanatban kellően koncentrálni! Akármennyire is el van ilyenkor keseredve az ember, ha a vizsgabiztosra fogod (először én is ráfogtam), az nem segít.

Az oktatód mit mond? Gyakorló órán hogy megy a vezetés? Milyen főbb hibákra vagy hajlamos? A vizsgákon miket követtél el? ("Tipikus hibák" voltak a részedről vagy a stressz váltotta ki?)


Nagyon alaposan, nagyon kritikus szemmel gondold át az összes eddigi vizsgádat, miért nem sikerültek, és beszéld át a helyzetet az oktatóddal.

Sok sikert!

2016. márc. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%

Hülyeség, kérem itt pénz kell. Nem tudom, hogy egyesek milyen univerzumban élnek. Bár én még jogosítvány közelében sem voltam, de valamiért most mindenki arra jár körülöttem. Akik eddig megszerezték az elmúlt 1 év folyamán (kb. 7-8 ember) mind egytől egyig lefizette a vizsgabiztost. Ez Magyarország, Debrecen pedig annak a része, tehát nyugodtan készpénznek veheted, hogy amíg nem fogsz kenőpénzt adni addig nem lesz jogosítványod.


A többi hülyeséget amit írtak hagyd figyelmen kívül. Még, hogy nem ez mag az meg természetfeletti képesség kell a vezetéshez. LOL

2016. márc. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
Vizsgabiztost pedig vezetés előtt.
2016. márc. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Még jó, hogy én lefizetés nélkül is meg tudtam csinálni a vizsgát.
2016. márc. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen. nagyon alaposan átgondoltam a vezetési stílusom, hibáimat stb.Az oktató szerint jól vezetek, tisztában vagyok a KRESZ-szel, nem vagyok veszélyes a közlekedésre, jól reagálok a helyzetekre. A vizsgákon valóban izgultam, azt hiszem ezzel mindenki így lenne, de mikor már előre közlik hogy kösd fel a gatyád mert megbuksz,.... Nyilván tudok vezetni. hiszen az oktatóm se küldene akkor vizsgára, egyetértek az utolsóval abszolút, hogy szerintem is a pénzre mennek, de akkor miért mondja az oktatóm hogy itt nem lehetséges lefizetni... Nyilván a diploma, az más, ennek semmi köze hozzá, csak azért írtam ki, mert mikor vezetek, néha olyan jöttment hülyék ülnek a volánnál, hogy el se tudom képzelni, hogy kaphattak vezetői engedélyt..... Se index használat, se körülnézés, se semmi.... Itt meg szívatják az embert és a világ pénze nem lenne elég nekik.... Nagyon korrupt világ ez tudom, de ha nincs más lehetőség.... Kérlek írjatok, ha van valakinek ötlete!:) Köszönöm!!!
2016. márc. 20. 13:24
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes rákeresni, találtam kérdést ahol azt írták az oktató és a vizsgabiztos osztoznak. Lehet jobban kellene puhatolóznod oktatónál, lehet, hogy csak a kretént játssza.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__egyeb-kerdesek__23..


De ha rákeresel googlen sok érdekes cikket, fórumot találsz ahol eléggé kivesézik. Van akinek nem kellett fizetni van akinek kell.

2016. márc. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2016. márc. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linkeket, sajnos valóban igazak az ott leírtak...:(:(:( De ha tudtok olyan vizsgahelyet/várost ahol ez működik kérlek írjátok meg nekem, akár privátban is, mert nagy szükségem lenne rá. Az oktatóm szerint ez nálunk (Debrecen) nem működik, de eléggé kételkedek benne.....
2016. márc. 20. 16:48
 10/11 anonim ***** válasza:
4%
Én Debrecenben elsőre átmentem hibátlanul. Te valami igen nagy pancser lehetsz.
2016. márc. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!