Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szülők mit tennétek ha a...

Szülők mit tennétek ha a gyereketek rossz tanuló lenne még akkor is, ha tanul? Vagy olyan nincs ha valaki tanul és rossz tanuló?

Figyelt kérdés

2016. márc. 22. 20:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Beszelgetnek vele, mert lehet, h gondterhelt.

Plusz atbeszelnem vele, hogyan tanul, mert lehet, h rossz a technikaja, es nem hatekony.

2016. márc. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Leülnék vele tanulni, hogy lássam mi nem egy, miért nem megy? Minden tantárgyból rosszul áll?
2016. márc. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem, én 15 éves vagyok. Nekem valahogy jólmennek a humán tárgyak gyorsan megjegyzem a dolgokat, de pl a matek nem.. Általában javító dolgozatokat tudom csak jóra megírni, mert elizgulom, de pl szakmai tantárgyból jó vagyok tanulás nélkül.
2016. márc. 22. 21:11
 4/18 anonim válasza:
78%
De jó,hogy ez foglalkoztat egyáltalán,Nincs olyan tanárod akit kedvelsz és ezt elmondhatnád neki.(?)-Hátha tud ajánlani valakit aki tud segíteni,hogy jobb legyél.
2016. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Akkor ket dolgot javasolnek: tobb gyakorlast otthon, hogy rutinosabb legyel. A masik, h mikor matekdoga van, vegyel egy melylevegot es ne felj. Ami masodjara megvan negyesre, az elsore is ott volt benned negyesre ;)
2016. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Azt mondjak amugy a szakertok, h s tanulast a kozepesen nehezzel kell kezdeni, utana jojjon a nagyon nehez vegul a konnyu. Lehet h a dogad is igy kene irnod.
2016. márc. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Ez esetben külön tanárhoz küldeném. Ha viszont nem is akarna tanulni és úgy kapna rossz jegyet, azért nagyon szigorú büntetést kapna.
2016. márc. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
ha nem megy a matek másból is csak magolsz
2016. márc. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De nem magolok, elolvasok vmit 2x és megjegyzem. De a matek az nemmegy, de pl a fizika igen, pedig nem magolom. Illetve a műszaki tárgyak is mennek :)
2016. márc. 22. 21:48
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Ne hallgass a 9.-re. Teljesen megértelek. Én is így voltam a gimiben a reál tárgyakkal. Akárhogyan tanultam, maximum 3-as lett. Ellenben a magyarat és a törit úgy teljesítettem végig, hogy csak órán figyeltem. Ezt teszi, ha valaki humán beállítottságú.

Egy idő után elkell kezdeni a fontos tárgyakra koncentrálni, annak megfelelően, hogy milyen irányba szeretnél esetleg tovább menni. A többiből kell egy minimumot szabni, amit teljesíteni akarsz.

2016. márc. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!