Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egy gyengebb iskolaban jo...

Ha egy gyengebb iskolaban jo tanulo vagyok attol meg lehet 5-os az erettsegim?

Figyelt kérdés

Nem a tanaraimat szolom le, mert iszonyuan embersegesek, es nagyoj nagyon jo tanarok foleg magyar tanarom, csak ha belegondolok, hogy ugyan azt az erettsegit irom majd mint pl egy Veszprem Lovassys akkor azert megijedek :/

5-os vagyok magyarbol

Angolbol is.

Ezeket vinnem

Szerintetek? :/

Nem tudom ertitek-e a problemam :/


2016. ápr. 8. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Elméletileg meg lehet az ötös, mert ez csak rajtad múlik. Eltérés szerintem csak a félévi és év végi értékelésekben lehet.

Próbálj meg egy érettségit megírni magadtól otthon és meg tudod nézni, hogy hány százalékos lesz.

2016. ápr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hat irtam mar magyart

83%-os lett a szovegertes, a novella elemzesemet tanarnonek odaadtam, kijavitotta es 5-ost mondott. De arra nem irt szazalekot

2016. ápr. 8. 19:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. kb midnenből dicséretes voltam, érettségire külön tanultam és gyakoroltam, egy 5-söm lett a többi 4-es. Legrosszabb suliba jártam a városban
2019. dec. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!