Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kotelezhet-e az osztalyfonok...

Kotelezhet-e az osztalyfonok kozossegi munkara az elso evben?

Figyelt kérdés
Szoval az a helyzet hogy most lettem kilencedikes es ugye van az 50ora kozmunka a erettsegi elott, amit 4 ev alatt kell elvegezned.nekem aprilis 16.an kb az ofom kijelentette hogy meg ebben a tanevben meg kell csinalni kulonben kirugnak.raadasul gyakorlatom is lesz mert szakkozepes vagyok. Kirughatnak azert mert nem csinalom meg az elso evben azt amire elvileg 4 evem van? Egyebkent ha szeptemberben ezt kozli akkor elkezdem oktoberben,es nem nyaron kell ezzel foglalkoznom. LEGFOKEPPEN TANAROK VAGY EBBEN AZ AGAZATBAN DOLGOZOK VALASZAT VAROM. DE AKARKI IRHAT AKI TUD ERROL VALAMIT. Koszi elore a segitseget

2016. ápr. 26. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Természetesen ezért nem rúghatnak ki. Az iskolai közösségi szolgálat (NEM KÖZMUNKA!!!) helyi szabályozása a pedagógiai programban az iskola honlapján olvasható, lehet, hogy felosztják az 50 órát évekre, de az biztos, hogy nem egy év alatt kell teljesíteni. És ha van valamilyen iskolai szintű szabályozás, azt nem évvége előtt 2 hónappal kell közölni.
2016. ápr. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2016. ápr. 27. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!