Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » KRE Anglisztika szakról mi a...

KRE Anglisztika szakról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Aki ezt tanulja, szereti? Jók az oktatók? (Nem az a kérdés, meg lehet-e belőle élni utána... :) ) Érdemes ott tanulni? Milyen a hangulat, a társaság, a környezet, az épület stb... Minden érdekel. :)
2016. ápr. 30. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Miért nem az ELTE-re akarsz menni? :)
2016. ápr. 30. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én Károlis anglisztika alapszakon végeztem, és nagyon szerettem, életem legjobb 3 éve volt. A legtöbb oktatóm nagyon aranyos volt, és úgy tudom, az egyetlen, akit én nem szerettem (meg tudtommal senki más sem :D), már nem tanít ott azóta. Az épület is változott, amióta lediplomáztam, az angol tanszék átköltözött máshová, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni. A társaság ugye főleg attól függ, milyen csoporttársakat fogsz ki, nekem szerencsém volt, sok jó fej ember járt az évfolyamomra. Mikor én oda jártam, voltak mindenféle sulis programok, pl. kirándulások és piknikezés a tanárokkal, karácsonyi műsor és hasonlók.

Tanárok közül én Pődör Dórát nagyon szerettem, Nagy Andreát, Fabiny Tibort, Péti Miklóst, Fodor Júliát és Kiricsi Ágnest. Így hirtelen ők jutnak eszembe. De tényleg nem nagyon van olyan tanár, akit nem ajánlok.

2016. ápr. 30. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Még azt hozzátenném, hogy van ELTE anglisztikán végzett rokonom, ő azóta is irigyel engem, mert nálunk sokkal jobb volt a közösség és az oktatás színvonala is :)
2016. ápr. 30. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezzel vitatkoznék:) Én jártam mindkét helyre és az ELTE sokkal jobban bejött.
2016. ápr. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a részletes választ! :)

Voltam az ELTE nyílt napján már több karon is, de egyik se volt túl szimpatikus, alig tudtam meg többet, mint ami a honlapon fent volt. A Károlitól pedig (az anglisztika tanszéktől) összesen 10 perc sètányira lakom. :D

2016. máj. 1. 12:33
 6/9 anonim ***** válasza:
tegnap 04:53, csak nem Sárosdyné-ra gondolsz? :D Egyébként én másodéves anglisztikás vagyok és nagyon szeretem a Károlit, szerintem szuper hely. Családias a hangulat, mert jóval kisebb egyetem az Eltéhez képest. Az oktatókkal meg vagyok elégedve, a többségük segítőkész és nagyon kedves, van egy-két kivétel persze de ők is kedvesek csak rossz tanárok :D A környezetről annyit, hogy a REviczky utcában kezdtem de 1 év után átpakolták az egész anglisztika szakot a Dózsa György útiépületbe, mert ott több hely van vagy nem tudom. Az elég rossz volt eleinte de most már hozzászoktam és semmi bajom vele, csak először a Reviczky hangulata után kicsit furcsa volt. Hát, remélem segítettem ! :)
2016. máj. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De igen, Sárosdynére gondoltam :D

Aki meg a privátot írta, annak itt válaszolok, hogy én 2014-ben diplomáztam le. Nyelvészetes voltam, de ha szereted az irodalmat, akkor a tanárok nagy részét, akiket felsoroltam, te is szeretni fogod.

2016. máj. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12%
Micsoda szabadidiokozpont a bolcseszkar te jo eg :D piknikezgetes es kirandulas mi ez valami napkozi? :D nem csoda, hogy senki nem veszi komolyan. Udv egy gepeszmernok hallgato :D
2016. okt. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8., akkor ezek szerint az olyan munkahelyeket, ahol vannak pl. munkahelyi bulik vagy hasonlók, szintén nem kell komolyan venni?
2016. okt. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!