Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2016-os érettségi hogy sikerül...

2016-os érettségi hogy sikerülhet?

Figyelt kérdés
A szövegértéssel nem volt problémám, de az érvelést amit választottam, már érdekesebb lehet. 3,5 oldalt írtam, benne filozófiáról, tudósokról akik folyamatos kérdezéssel fedezték fel a világot. Emellett írtam saját dolgokat is, de irodalmi művekre nem hivatkoztam, mert egy sem jutott eszembe. Emiatt mennyi pontot vonnak le szerintetek?
2016. máj. 2. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég sokat.
2016. máj. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezért ajánlják mindenkinek nagyon erősen azt, hogy ha nem pro irodalomból, akkor NE az érvelést válassza, mert nem arra kíváncsiak, hogy mit gondolsz egy témáról, hanem arra, hogy ezeket milyen irodalmi művekkel tudod alátámasztani. Írhatod azt, hogy a madár azért tud repülni, mert van szárnya, esetleg elkezdheted taglalni azt is, hogy a fizika nyelvén ez hogy néz ki, de ha nem ezt kéri a feladat, akkor nem tudnak mit kezdeni vele.
2016. máj. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát én is úgy tudom hogy elég sokat vonnak le, ha nem hivatkozol, mert az lenne a lényege.
2016. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha nem hivatkozol irodalmi példákra akkor minimum 4 pontot kapsz tartalomra.
2016. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap kiderültek az eredmények és szerencsére minden rendben. 80 pontos lett a magyar, ami nekem tökéletes. :)
2016. jún. 2. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!