Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mire számítsak matek szóbeli...

Mire számítsak matek szóbeli érettségin?

Figyelt kérdés
Sajnos az írásbelit elrontottam és mennem kell szóbelizni. Mire számíthatok? Mennyire nehéz? Milyen feladatokat kell megoldani? Milyen tételek vannak?

2016. máj. 5. 13:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#8

Elég jól tudok magyarul, ismerem a szavakat, és nem azt mondtam, hogy nincs ilyen szó, vagy hogy nem magyar. A cselekvő alanyon van a hangsúly. Akkor is, ha sértésnek veszed. Alapvetően nem a tanár döntése. A vizsgázónak kell hozni az eredményt, a tanár csak értékeli és regisztrálja. Magától bukik meg, nem azért, mert elgáncsolták. A tanár ugyanolyan minőségben dolgozik akkor is, ha 100 pontos írásbelit írt a tanítványa, meg akkor is, ha bukik még a szóbelin is. A felelősségről beszélek, nem a szavakról. Ha ezt nem érted, akkor még megértheted később is. Ha jólesik lepontozni, akkor egészségedre, nekem nem számít semmit.

2016. máj. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!