Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matek éretsségi ~ teljesen...

Matek éretsségi ~ teljesen elrontottam, most annyira magam alatt vagyok. Mondjatok valamit, ami kicsit felvidít, légyszi (? )

Figyelt kérdés

Úgy elkenődtem. :(

Ti hogy vagytok a dologgal?

Annyira szerettem volna jól megcsinálni, nem is a pontok miatt hanem csak... na értitek...

De elrontottam és teljesen elvettem a kedvem mindentől. :(



2016. máj. 5. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Kettes megvan legalább? Mert van, aki a 4-es miatt sír, mert 5-öst akart...
2016. máj. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem a kettes volt a cél. :)

Az bánt igazából, hogy az utolsó héten sokat készültem rá és apróságokon vesztettem egész feladatokat.

Pl. egyenletrendezésben egy mínusz jel, vagy egy félreértelmezett feladat. :/

2016. máj. 5. 19:07
 3/10 anonim ***** válasza:
I know that feel bro.
2016. máj. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én gyakoroltam rá, és ha minden jól megy 90% felett lesz, viszont én meg a többit rontottam el...és akkor mi van? Nem tudom hova akarsz menni, de én úgy vagyok vele, hogy majd bioszból és kémiából írok egy jót ami felhúzza a pontjaimat, és akkor felvesznek az orvosira...ne gondolkozz azon mi volt, hanem készülj a következőre...hidd el sokkal fontosabb dolog is van az életben, mint az érettségi, sőt az egyetemen még rosszabb lesz, mert ott meg jogtalanul is meg fognak húzni...meg amúgy is a mateknál attól még kaphatsz részpontokat :D
2016. máj. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Konkrétan? Sírva jöttem ki. :/

Jó matekos is vagyok. Nem úgy álltam hozzá hogy tojok rá mert megy, hanem a többi tárgyat hanyagolva a matekra készültem igazából nyár óta de az utolsó 2-3 hétbe még jobban ráfeküdtem. Azt szerettem volna hogy ez sikerüljön nagyon jól, minimum 80 de ha lehet 90-100%-osra. Ehez képest 40-47% lesz. :/


A Péter fizetése nagyon becsapott, az utolsó havi fizetést számoltam, nem az össz. jövedelmet.


A Zsófika gyertyája feladatban ha jól emlékszem (mert már nem minden eredményemben vagyok biztos) a; b; rész jó lett de azóta is kivagyok Zsófika varázskanócára :D


2^x=10 Tudtam hogy logaritmus, fel is írtam de az istenért nem tudtam rendezni. :(


Az olyan apró pont vesztések hogy az abszolút érték függvénynél nem vettem figyelemben ábrázoláskor a zárt intervallumot már csak hab a tortán... :/


Két dolog vigasztal. A Péteres feladatot még a szakos és JÓ szakos igazgatónk is benézte, meg épp ma mesélte egy barátnőm hogy a konkrétan matek zseni barátja is csak reménykedik a 70% fölöttben.

2016. máj. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Na jó, azért nem volt ilyen durva ez a matek érettségi....
2016. máj. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5. válaszoló: Pont ugyanígy jártam én is!

Olyan egyszerű feladatokat toltam el... :(

Írtó mérges vagyok miatta.


Pl. volt az a tesztírós, diagrammos, na annak a c. pontja lett teljes káosz. Ugye ilyen halmazokba kellett felírni Éva, Jani meg mit tudom én kinek a pontjait, és teljesen félre értettem a feladatot. Én úgy vettem h. ha Évának meg Janinak 2 közös jó válasza van akkor azt a másik lány elrontotta... de nem tudom miért, mert a szöveget elolvasva egyátalán nem kétértelmű. De ott annyira pörögtem, h teljesen átsiklottam ezeken az alap részleteken.. :/

Pedig ez annyira tipikus feladat és annyi ilyet csináltunk már, hogy.. jhhhaj


És olyan dühös voltam az utolsó feladat miatt is.

Utálom a valószínűségszámítást, így kénytelen voltam a 17. feladatot választani koordinátageometriával (ami a másik nem kedvelt feladattípusom). Pedig máskor szokott lenni sima geometra feladat a választhatóak között, aminek maximum a c, pontja valószínűség számítós.

Szóval pont a térgeometria maradt ki, ami a legjobban szeretek és telepakolták valószínűségszámítással amit a legjobban utálok. :/


Eredetileg az volt a célom, hogy a matek legyen a legjobb, a többi nem is annyira izgatott, erre az lesz a legrosszabb...

2016. máj. 6. 17:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is így jártam,bár én nem készültem rá,de attól még sikerülhetett volna jobban.Pedig ez az egyik tárgy ami úgymond számít.

Volt olyan feladat amit konkrétan elfelejtettem megcsinálni.Meg benéztem dolgokat.

De továbbtanulásnál nem hiszem h számítani fog a hiányzó pont,ha meg nagyon kell legfeljebb írok egy javítót.Azért elég hülye érzés.

2016. máj. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Èn a matekot remèltem a legjobbnak, 90% körül, nagyon kellett volna, mert ezt viszem tovább. Az első rèszt megcsináltam hibátlanul. De èn is benèztem Pèter munkakeresèsi gondjait ès simán kiszámoltam kamatos kamattal :( meg sok kis apróságot rontottam. Pl a mai napig nem èrtem, hogy a diagramosnál aki nem tanult a dogára, annak hogy jött ki a 91%, nekem 97 lett.:(


Most remènykedek, hogy a 80 meglesz, legalább 5-ös legyen. Most buktam vagy 10 pontot :(

2016. máj. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

családi okok miatt estin kellett elvégeznem az érettségit.

Naponta 2-3 órát matekoztam.100% is lehetett volna.De 95% lett elvileg.Az első rész max pontos lett.A körívszámítás néztem be és a statisztika feladatban rosszul adtam össze a háromojuk pontját.Tavaly fizikából érettségiztem az 96% lett.

2016. máj. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!