Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem megyek el szakmunkás...

Ha nem megyek el szakmunkás vizsgára mi lesz a következménye?

Figyelt kérdés
Nem tudtam felkészülni rendesen és nem merek így elmenni hogy semmit se tudok... Ha elmegyek így a tanárok nagyon kiosztanak és nem érdekli őket,hogy milyen okból nem tudtam felkészülni..Mi ilyenkor a teendő?
2016. máj. 9. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el, ne futamodj meg! Egy kettest összekaparhatsz. SEmmilyen előnnyel nem jár, ha nem mész el, súlyos hátrányokkal viszont járhat, mert így esélyt se adsz magadnak.
2016. máj. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rajzolás nem megy és 60db tételt kéne tudnom fejből csütörtökre..Nem biztos,hogy azt fogom ki amit tudok...Ha meg beadom az üres lapot vagy hülyeséget írok megkérdezik minek mentem így el vizsgára...
2016. máj. 9. 19:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Az még 2 teljes nap, és szerencséd is lehet a tételekkel. Őrültség nem menni.
2016. máj. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem szempont, hogy megkérdezik, mért mentél el. Azért mentél el, mert reménykedtél, hogy hátha átmész. A tanárok véleménye itt lényegtelen. Inkább tanulj, pár nap alatt is magadra szedhetsz annyit, hogy átmenj. Valamit az eddigi években is tanultál, különben nem állnál vizsga előtt.
2016. máj. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!