Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek hogy ment az idei kémia...

Kinek hogy ment az idei kémia emelt?

Figyelt kérdés

2016. máj. 13. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. máj. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ősszel ismétlés lesz ebből,csak ennyit mondok.... Neked?

Szerintem nagyon nehéz volt.

2016. máj. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem merek spekulálni, majd holnap reggel, de 75%-ra tippelném. Ez a rohadt akkus feladat nem volt gyenge.
2016. máj. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amit leírtam, az szerintem nagyjából jó lett (bár holnap meglátjuk), de nagyon csúnyán kiszaladtam az időből:( ).

Szerintem a nehézségét nem is a kérdezett anyag adta, hanem az idő... (Még életemben nem futottam ki egyetlen vizsgán sem az időből, pedig elég rutinos vizsgázó vagyok, de itt akár még egy órán át el tudtam volna szöszmötölni.)

Úgy 55-60%-ra számítok, szerencsére már 45-50% is elég lenne nekem. (Persze akkor a szóbelin kevésbé engedhetném meg magamnak, hogy sok pontot veszítsek.)

De nagyon örülök, hogy végre túl vagyok rajta:))

A többi már sétagalopp:))

2016. máj. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem egészen addig jó volt, amíg nem kezdődtek el a számolások... Eddig a számolással húztam fel az elméletet a próbákon, de most remélem fordítva lesz, az akkus nekem is betett, de a számolásos része most halál volt... főleg amiben kísérletelemzés is volt
2016. máj. 14. 02:24
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: megnéztem a megoldókulcsot, és amire volt időm, azt tényleg jól írtam:)) Meglesz az 55%, talán 63%-is:)) Nyugodtan készülhetek a szóbelikre:)) - ahogy terjedt, hogy milyen nehéz volt az elmélet, már kezdtem aggódni, hogy csak én nem vettem észre benne a csavarokat, de ezek szerint egyszerűen tudtam:)) - csak gyorsabban kellett volna "tudni", nem gondolkozni annyit. De nem bánom, hogy alaposan végiggondoltam, mert ha felületesen végigszaladok, és emiatt potya pontokat veszítek, akkor is kb. itt tartanék...
2016. máj. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!