Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti milyen nehéznek éreztétek...

Ti milyen nehéznek éreztétek az idei emelt kémia érettségit?

Figyelt kérdés

2016. máj. 15. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Bár jobbra is írhattam volna, szerintem könnyűnek számított az idei. A számolások könnyűek voltak, az elmélet sem volt nagy szám. Kár, hogy elég figyelmetlen voltam sok helyen..
2016. máj. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nehéz volt,de én voltam a tavaly őszin is és az nehezebb volt ehhez képest. Legalább a "könnyebb" emelt biológiát kompenzálja. Bár azt lehet sok helyen olvasni,hogy a biológia könnyebb és a kémia nehezebb volt , na én pont fordítva éreztem! :D
2016. máj. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem éreztem nehéznek, bár csúnyán kifutottam az időből. De nem bánom, mert amit leírtam, az majdnem mind jó lett. Ha gyorsabban átszaladok rajta, de közben figyelmetlenségből buta hibákat követtem volna el (ahogy próbateszteken megesett), akkor is kb. hasonló eredményem lenne.

Rohadtul ideges voltam a legvégéig (tulajdonképpen még mostanra sem tudtam kiengedni teljesen:S), ami különben egyáltalán nem jellemző rám, nyilván az sem segített:S Szóval egy kicsivel sikerülhetett volna jobban is, de elégedett vagyok, és úgy néz ki, elég is lesz:)

2016. máj. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én tavaly írtam meg élesben az emelt kémiát, 68% lett. Azt nehéznek találtam még folyamatos készülés mellett is.


Most így egy év gyógyszerészmúlttal megoldottam az idei érettségit, zéró készüléssel, 91%-os lett. (Hozzáteszem, hogy még csak általános és szervetlen kémiát tanultunk egyetemen, de szervetlenből még nem vizsgáztam le, ergo azt még nem is olvastam át.. :D)


Szóval szerintem ebből is érezhető, hogy a tavalyi érettségihez viszonyítva mennyire volt nehéz, vagyis könnyű. Jó azért nem állítom, hogy gyerekjáték volt, de a számítások a tavalyihoz képest.. Inkább hagyjuk is.. :D

Sok sikert a szóbelikhez! :)

2016. máj. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem könnyű volt .
2016. jún. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!