Mi lesz így velem?

Figyelt kérdés
4 hét van kb a suliból és egy csomoból hármas leszek matekról ne is beszéljünk csak kettes. Így nem fognak felvenni egy komolyabb suliba mind pl egy művészetibe oda gimi kell.. Mit csináljak hogy javítsak?? Önbizalom kell.. Napi 2 órát tanulok és nem megy az egyik o.társam fél órát és bioszból 4-es meg mindenből
2016. máj. 16. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy gyengébb iskolába kerülsz be. Nem értem, miért csak most jut ez eszedbe. Így már nehéz javítani.
2016. máj. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Blcs az ekezetert telon vagyok


Ev elejen elhataroztam aztan masodik fel evbe is.. Csak nem sikerult!!!! Onbizalomra vartam es tanacsra segitsegre...

2016. máj. 16. 11:54
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak a hetedik ev szamit??
2016. máj. 16. 11:58
 4/4 anonim válasza:

Hetediktől számít igen... de azért nézik az előzményeket is. Tanulj, ha kell többet, kérj segítséget tanáraidtól, szüleidtől, esetleg ha anyagilag engedhetik magán tanári segítséget is, ha még nem vagy nyolcadikos.

Az utóbbi esetén nincs még semmi se veszve..., művészeti sulik vannak esti tagozaton is, ha még is gyengébb suliba tudnál menni, akkor később munka mellett is tovább képezheted majd magad.

Ne add fel, ez a lényeg!

2016. máj. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!