Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerdán lesz a pót ZH, és még...

Szerdán lesz a pót ZH, és még így kedd reggel nincs eredmény - Nem furcsa?

Figyelt kérdés
Nem tartom túl logikusnak, hogy a ZH előtt 1 nappal derül ki, hogy érdemes-e még foglalkozni a tárggyal, vagy elég lenne csak a vizsgára készülni. A ZH-t múlt hét szerdán írtuk, 56 ember írt, és értem én, hogy sok emberét kell kijavítani, de azért ilyenkor vagy eltolnám a pót ZH napját 1-2 nappal, vagy pedig azért a hétvégén odatenném magam, és csak kijavítanám, hogy tudják a hallgatók, hogyan sikerültek. Vagy ez így.. normális?
2016. máj. 17. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem furcsa. A felsőoktatásban egyáltalán nem az. A tanár el is felejtette, hogy íratott, esetleg elfelejtette odaadni a PhD-ző hallgatóinak, hogy javítsák ki vagy még nem volt ideje a klasszikus feldobásos módszerrel történő értékelésre. Majd valamikor ma délután vagy estefelé pánikszerűen eszébe jut, aztán vagy közzéteszi az eredményt, vagy nem.

De az sem kizárt, hogy már rég nyilvános az eredmény: a tanszék egyik eldugott, sötét folyosóján, egy senki által nem ismert faliújságon van egy kézzel firkált, olvashatatlan, gyűrött papír legalább két napja, rajta az eredményekkel.

2016. máj. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, az eredményt e-mailben fogjuk megkapni.
2016. máj. 17. 08:43
 3/3 anonim ***** válasza:
TVSZ-ben van a javításra időtartam. Általában három nap.
2017. ápr. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!