Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 vagy 8 honapja probálkozunk...

7 vagy 8 honapja probálkozunk babával eddig semmi eredmény. Az utolso menzim elég furcsa volt sötét, alvadt vérdarabos volt. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2008. febr. 8. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én dokim azt mondta, hogy lehetett az is hogy a baba megfogant, de nem sikerült a méhfalra letapadia. De bármitöl lehet. Orvos biztos többet tudna rola mondani.
2008. febr. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az alvadt vérdarab nem jelent valami jót. Szerintem konzultálj a dokiddal.
2008. febr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia pont ebben a cipőben járok szeptember óta próbálkozunk babával.Nekem ez lenne a második.Nem mmindig tudunk középidőben együtt lenni, de próbálkozunk eddig néhányszor produkáltam tüneteket de semmi .Ebben a hó-ban már azt hittem sikerült 5 napot késet de tegnap megjött elég sok és nagy alvadtvérdarabos.Szerintem vagy baba lehetett de akkor jobb inkább most menjen el mint később,vagy olyat is hallottam hogy eddig nem volt mindig peteérésem és ezért nem volt erős mennyiségű a mensim.

Szerintem ne aggódj nagyon keress fel orvost ha teheted én is ezt fogom tenni a közérzetem jó, nincsennek erős görcseim de ha te valamelyiket tapasztalod azonnal ügyelet!!!!!!!!!

2008. febr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
egyel folsavakban gazdag etelt az segit teherbe esni.nekem bejott.sok sikert!!!
2009. febr. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!