Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen karra a legérdemesebb...

Milyen karra a legérdemesebb menni?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom mi akarok lenni, de tényleg, kínomban már itt kérek tanácsot:DDD

-turizmus (az a baj nem vagyok jó matekból)

-pszichológia (ezzel az a rossz, hogy életem végéig más emberek panaszkodását fogom hallgatni, na meg bekerülni nagyon nehéz)

-jog (erre nem tudok kifogást, bár elég magolós)

-tanár (gyerekkori álmom, ezt csinálnám a legszívesebben de keveset keres,bár legalább élvezném..)


Pestre szeretnék mindenképpen menni, de nem tudom mi szeretnék lenni. A pontjaim átlagban olyan 400 körül lesznek. Szerintetek mivel érdemes foglalkozni a legjobban?



2016. máj. 17. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos az alapján akarsz dönteni a hátralévő életedről, hogy néhány idegen ember mit válaszol? Erre itt nem kapsz normális választ, mert nem ismerjük az adottságaid és a személyiséged. Mindegyikből pont annyira tudsz majd megélni, amilyen jól csinálod, úgyhogy ha rám hallgatsz azt választod amiben eltudod képzelni, hogy 20 év múlva is jól fogod érezni magad.
2016. máj. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tanár a gyerekkori álmod, akkor legyél tanár! Ha nyelvtanárit választasz, akkor mellékes munkákból (korrepetálás, nyelviskola, fordítás-tolmácsolás) meg is tudsz élni belőle, és alapból csinálhatod, amit szeretsz, akkor is, ha "nem éri meg".
2016. máj. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!