Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetem mérnöki karára...

Melyik egyetem mérnöki karára a legérdemesebb menni?

Figyelt kérdés

Még azt pontosan nem tudom hogy milyen szak, de a mérnöki irány biztos.

Arra lennék leginkább kíváncsi, hogy mennyire teljesíthetőek egyes iskolák mérnöki szakjai pl. Budapest, Veszprém, Pécs, Szeged, ...

Egyéni véleménynek is nagyon örülnék:D


2014. febr. 6. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne először is eldönteni, hogy milyen mérnök, mert nagyon nem mindegy.
2014. febr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a gond hogy nekem tényleg mindegy:D csak teljesíthető legyen:)

matek és biosz faktra jártam/járok

és határozottan a reál tárgyak érdekelnek (irodalmat/nyelvtant egyáltalán nem szeretem, töri elmegy)


a fizikát szeretem a legkevésbé,

kémiával semmi bajom, ha választani kell akkor inkább szeretem mint utálom

-- ezekben csak azért vagyok bizonytalan a továbbtanulást tekintve mert kémiát csak 2 évig, fizikát 3 évig tanultam

bioszt, matekot nagyjából egyformán szeretem

igazából elég jól(tiszta 5-ös) tanulok amihez az járulhatott hozzá hogy 'talán egy kicsit' maximalista vagyok:D meg ha számít lány vagyok


ezt csak azért írtam le hogy 'átérezd' miért nem tudtam még eldönteni pontosan milyen irányban menjek tovább, mert nekem igazán mindegy csak legyen elvégezhető, nem 499' pont kelljen a bejutáshoz és utána legyen egy jól fizető, biztos állásom, a többihez meg szerintem könnyen alkalmazkodnék

---bocsi a regényért---

2014. febr. 6. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:

És miért erőlteted a mérnökit, ha a fizikát egyáltalán nem szereted?

Azon kívül, hogy nem szereted, mennyire tudod?

2014. febr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem az hogy nem szeretem, hanem azt szeretem a legkevésbé tehát nem nem szeretem, hanem csak nem a kedvencem:D

Tanultam rendesen 4-es 5-ös voltam belőle, a számolás részét még szerettem is, de az elmélet megtanulását már nem annyira

2014. febr. 6. 21:58
 5/5 A kérdező kommentje:

most még jobban utánanéztem és eddig a legszimpatikusabb a biomérnöki

erőltetni nem akarom, de ez vhogy olyan természetesen jött hogy ha nem humán akkor reál=műszaki/mérnöki pálya, ami még ráadásul keresett is

meg így belegondolva.. nincs annyira eldöntve, de eddig nem találtam ennél jobbat

2014. febr. 6. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!